Nowości

Co zobaczymy na Targach Warsaw Motorcycle Show 2019?

Co zobaczymy na Targach Warsaw Motorcycle Show 2019?

Klasycznie już, jak co roku, zapraszamy na targi wszystkich tych, którzy stoją przed wyborem zakupu motocykla. Tylko 2 razy w roku można zapoznać się z tak dużą ilością maszyn w jednym miejscu. Pierwszą okazją to Targi Warsaw Motorcycle Show.

Na odwiedzających czekać będą premiery najlepszych światowych marek, ekspozycja powyżej 1 000 motocykli oraz oferta wystawców z całego świata – od pojazdów, przez sprzęt, wyposażenie, odzież i akcesoria po specjalistyczne usługi serwisu czy tuningu. Targi odbędą się 1-3 marca w Ptak Warsaw Expo. Poprzednia edycja wydarzenia przez trzy dni przyciągnęła niemal 60 tysięcy odwiedzających. W wydarzeniu udział wzięło 170 wystawców.

W tym roku będziemy mogli zobaczyć nie tylko dotychczasowe modele ale także sporo nowości. W kategorii 125 najwięcej chyba zaprezentuje Junak. Mamy do obejrzenia kilka nowych modeli. Szczególnie warty uwagi będzie Junak M15.

Następne ciekawe stoisko do odwiedzenia, należeć będzie do firmy Motor-Land, która w zeszłym roku pokazała najwięcej nowości. Niektóre zeszłoroczne premiery trafiły niedawno do sklepów (np KEEWAY RKR) więc odwiedzenie stoiska z pewnością nabiera jeszcze większego sensu. Poza tym zobaczymy nowość RKS w wersji Sport.

Coś nowego ma się też pojawić na stoisku Benelli i Kymco ale raczej to nie będą 125-tki. Yamaha zaprezentuje nową wersję YZF-125. Na polski rynek 125-tek wszedł także Peugeot i będziemy mogli zobaczyć chociażby skuter o nazwie PULSION.

Niestety od Rometa nie mamy żadnych informacji co zaprezentuje w tym roku.

Jeżeli będziecie chcieli przybić pionę z nami to Zapraszamy. Ja, Beniamim i Kamil będziemy w sobotę wałęsać się gdzieś między stanowiskami.

Udostępnij ten post

Założyciel strony motocykle125.pl. Z wykształcenia technik mechanik pojazdów samochodowych. Z pasji programista prowadzący własną działalność.

REKLAMA

8 komentarzy

 1. Pewnie znowu bez Hondy i Kawy

  Odpowiedz
 2. czyli nic konkretnego się nie zobaczy liczyłem w tym roku na benelli 302r, tvs apache 310rr,loncin gp300,ycr 400cc ale na te targi z tym poziomem nie ma co liczyć.

  Odpowiedz
  • 302r widziałem w salonie w czerwcu, stał chyba za 19tys., więc podejrzewam, że Motorland będzie miał go na stoisku

   Odpowiedz
 3. Keeway/Benelli tylko szumnie zapowiada nowości, których niema np nowy TX 125 ADT.
  W tych okolicznościach w bajki o TRK 125 / Leoncino 125 już nie wierzę.
  Z „nowości” to będzie Junak Z1 i RSX
  :-]

  Odpowiedz
  • Jak nie będzie Hondy i Kawy, to lipa, bo chciałem oblukać Versysa 300 i odświeżoną Hondę CB500X. Skuterów też jestem ciekaw. A te Benelli TRK 251, czy Keeway TX ADV, to chyba faktycznie jakieś białe kruki. Jakoś słabo widzę silnik 125 w budzie Leoncino. Troche to będzie groteskowo wyglądać, taki silniczek w tej ramie z grubymi lagami, o osiągach nie wspominając.

   Odpowiedz
   • Leoncino 500 jest bardzo podobny do Leoncino 250/125. Na pierwszy rzut oka – takie same. Gdy się przyjrzymy rama jest inna , zbiornik paliwa też. Waga 500stki 207kg. Waga 250/125 to 164 kg. 43 kg mniej. Jak na 125 sporo. Chociaż będzie w nim silnik jak w RKF. Czyli prawie 13KM. Będzie fajny.

    Odpowiedz
  • Trk 125 wejdzie do produkcji pod koniec tego roku. Do sprzedaży pewnie trafi w marcu 2020. W Azji wcześniej. Mam już specyfikacji w PDF. Mogę przesłać. Mam też specyfikację Leoncino 125. Jednak jeśli chodzi o Leoncino to nie znam daty rozpoczęcia produkcji. TX 125 ADV jest już produkowany i dostępny na nielicznych rynkach. To już prawdopodobnie decyzja importera. Dla mnie to nie jest problem ponieważ wolę poczekać na TRK125. Nowy silnik jak w KRF125i. TX 125 ADV jest ładny , wygląda solidnie, lekko i zwinnie. Jednak tylko produkowany jest z starszym silnikiem chłodzonym powietrzem i to się nie zmieni.

   Odpowiedz
  • Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany

Możesz używać tagów HTML i następujących atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>