Informacje prasowe

Nowa blokada tarczy hamulcowej Kovix KT6 – kompaktowa, skuteczna i niedroga

Nowa blokada tarczy hamulcowej Kovix KT6 – kompaktowa, skuteczna i niedroga

Blokady na tarczę hamulcową są od lat jednymi z najpopularniejszych motocyklowych zabezpieczeń antykradzieżowych. Można je schować do kufra czy plecaka i zabrać ze sobą dosłownie wszędzie. Nie kosztują majątku, a skutecznie odstraszają złodziei. Do oferty firmy Kovix dołączył właśnie nowy model blokady – KT6.

Na bieżący sezon motocyklowy firma Kovix Security System oferuje swój najnowszy produkt – zabezpieczenie Kovix model KT6. To niewielkich rozmiarów blokada tarczy hamulcowej posiadająca wbudowany system alarmowy emitujący dźwięk o natężeniu 120 dB , który skutecznie zaalarmuje otoczenie w przypadku ewentualnej próby kradzieży pojazdu czy demontażu jakichkolwiek jego elementów. Wodoodporne podzespoły elektryczne oraz solidny, stalowy korpus sprawiają, że blokada jest niezawodna w każdych warunkach atmosferycznych oraz odporna na próby przecięcia i zniszczenia.

Urządzenie jest wyjątkowo wygodne w użytkowaniu i intuicyjne w montażu. Umożliwia w miarę potrzeby łatwą aktywację lub dezaktywację syreny alarmu oraz posiada podwójny system blokady urządzenia i załączenia systemu – za pomocą dedykowanego kluczyka i poprzez wciśnięcie przycisku. Zamek ze stali nierdzewnej, jak i specjalna, wodoodporna powłoka zastosowana na obudowie Kovix KT6 gwarantują ochronę przed zarysowaniami, korozją czy niezawodność działania wszystkich mechanizmów wewnętrznych. Blokada wyposażona jest w zestaw 6 sztuk wydajnych baterii litowych LR44, które wystarczają na  długi okres pracy systemu alarmowego i są dostarczone w zestawie z urządzeniem.

Uwaga: Zabezpieczenie przeznaczone jest do pojazdów jednośladowych o maksymalnej grubości tarczy 7 mm. Blokada tarczy hamulcowej Kovix KT6 dostępna jest w czterech wersjach kolorystycznych: czarna, srebra, zielona fluo i pomarańczowa. Cena detaliczna 185 zł brutto.

Specyfikacja techniczna i właściwości blokady Kovix KT6

 • średnica sworznia: 6 mm
 • długość: 69 mm
 • wysokość: 56 mm
 • szerokość: 37,5 mm
 • maksymalna grubość tarczy hamulcowej: 7 mm
 • odległość od bolca do krawędzi korpusu: 42 mm
 • wbudowany alarm o natężeniu 120dB
 • możliwość ustawiania funkcji alarmu ON/OFF
 • wodoodporne podzespoły elektryczne
 • podwójny system zamykania
 • powłoka antykorozyjna odporna na warunki atmosferyczne
 • solidny, stalowy korpus odporny na przecięcia i próby zniszczenia
 • zestaw 6 sztuk baterii LR44

Blokady godne zaufania

Kovix Security System od ponad dwóch dekad cieszy się zaufaniem klientów na całym świecie dzięki wysokiej jakości swoich produktów i ciągłemu śledzeniu rynkowych innowacji. Łącząc doświadczenie i najnowsze rozwiązania technologiczne inżynierowie marki Kovix dążą do rozwoju każdego modelu w oparciu o potrzeby użytkowników jednośladów. Model KT6 stanowi kolejny krok naprzód w ofercie firmy, która stale rozwija swoje portfolio, aby spełniać oczekiwania najbardziej wymagających właścicieli skuterów, motocykli czy rowerów.

Po dodatkowe informacje o wszystkich produktach antykradzieżowych z oferty Kovix zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej firmy Moretti Parts. Akcesoria Kovix Security System są dostępne w sieci polskich sklepów motocyklowych oferujących produkty Moretti Parts & Accessories.

Udostępnij ten post


REKLAMA

4 komentarze

 1. Już mam jednego Kovix-a, nie da się tego nigdzie zapiąć, bo bolec nie mieści się do tarczy, a jarzmo za krótkie, żeby złapać tarczę, robi za kłódkę skrzynki narzędziowej

  Odpowiedz
  • Zmień pojemność, tam są większe tarcze i nie będzie problemu 🙂

   Odpowiedz
   • Mam kłódę i disclock-a Abus-a, tam nie ma problemu

    Odpowiedz
 2. Kolejna piekna reklama ktora niewiadomo co obiecuje. Ale faktem jest że lepieć mieć jak nie mieć. Co wprawniejszy wielbiciej cudzej własności da sobie radę, ale przypadkowy przechodzień może mieć problem.

  Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany

Możesz używać tagów HTML i następujących atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>