Blog / Motovlog

Pemiera QJMOTOR w Polsce. Drogo już było…

Pemiera QJMOTOR w Polsce. Drogo już było…

W końcówce lutego wybrałem się pociągiem do Warszawy, na premierę nowej w Polsce marki motocykli – QJMOTOR. To co tam zobaczyłem jeszcze bardziej upewniło mnie o tym że Japonia ma godnego przeciwnika…

Udostępnij ten post

Beniamin to specjalista od "chińczyków". Członek Klubu Chińskich Motocykli. Związany z produkcją dla motoryzacji od 2007 r. Na co dzień pracuje jako kierownik zakładu produkcyjnego. Z wykształcenia technik elektronik systemów komputerowych, inżynier elektrotechniki, magister automatyki i metrologi.

REKLAMA

3 komentarze

 1. Z tym godnym przeciwnikiem to bym nie przesadzał, obejrzę materia dam znać oczywiście jak mi się będzie chciało.

  Odpowiedz
 2. no i tak, widzę że ciekawie się zrobiło. ktoś kiedyś mówił że tanio to już było, a teraz coś w granicach 10-12 można dostać 15KM i ABS. Coś mi się wydaje że ten QJ furory nie zrobi (większe pojemności), pewnie odejdzie w zapomnienie jak Voge, trochę „testerzy” popodkrecja na początek, potem to wiadomo. Japonia może spać spokojnie.

  Odpowiedz
  • Japonia zawsze będzie spać spokojnie. Niższy dolar może mieć wpływ na cenę, ale podejrzewam, że nowa marka to na start cena niższa, a jak się zadomowi to cena może wzrosnąć. Podobna strategia była w przypadku Benelli zwłaszcza większych pojemności, na starcie cena bajka, obecnie to taka średnia bajka, raczej dla wielbicieli marki.

   Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany

Możesz używać tagów HTML i następujących atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>