O nas

Blog motocykle125.pl jest niezależnym medium, powstałym w wyniku pasji do małolitrażowych motocykli. Powstał z inicjatywy pod tytułem „zróbmy coś fajnego”. Tworzony jest po godzinach, jako hobby. Jest finansowany ze środków prywatnych. Niewielkie wpływy z reklamy sieciowej pozwalają nam na utrzymanie hostingu oraz kosztów związanych z tworzeniem filmów. Nie prowadzimy działalności PR-owej. Nie opisujemy pozytywnie motocykli w zamian za korzyści finansowe. Dzięki takiej polityce pozostajemy biedni, jednak rzetelni. Jest to możliwe, ponieważ ta strona nie jest naszym głównym źródłem utrzymania, a raczej miłym dodatkiem.

Blog prowadzony jest gównie przez dwie osoby. Prowadzącymi są Dawid Parus i Beniamin Mucha, z czego Dawid jest programistą i założycielem (ale też mechanikiem samochodowym), natomiast Beniamim jest zakręcony na punkcie chińskiego rynku motocyklowego. Przegląda chińską prasę motocyklową, i przekłada te informacje nam na nasz polski sposób myślenia.

Nie uważamy się jednak za „redakcję” zdolną ogarnąć tak dużą ilość motocykli dlatego udostępniamy pod naszymi tekstami także filmy innych innych motovloggerów takich jak Kamil, który prowadzi swój blog (fotomotoblog). Chodzi o to aby ukazać także inne punkty widzenia.

Publikujemy także amatorskie filmy właścicieli motocykli, którzy wyrażają opinię o swoim sprzęcie po przejechaniu przynajmniej 1000 kilometrów. Otrzymujemy wiele pozytywnych wiadomości email na temat naszej działalności. Wiele osób dokonało wyboru, wyszukując swój pierwszy motocykl w naszym katalogu.

Logo serwisu motocykle125.pl

logo-motocykle

Kontakt

Właściciel serwisu
Dawid Parus
blog@motocykle125.pl

Blogger, vlogger, akrobata
Beniamin Mucha
beniamin@motocykle125.pl