Blog / Nowości

7 Ogólnopolska Wystawa Motocykli i Skuterów

7 Ogólnopolska Wystawa Motocykli i Skuterów

Chcesz rzucić okiem na nowe 125-tki? Przyjdź na tegoroczną wystawę motocykli i skuterów w Warszawie. Do udziału zapisało się kilka marek, które wystawią interesujące modele.

Na liście wystawców znajdujemy takie marki jak Junak, Zipp, Yamaha, Suzuki, KTM. Jak na razie brakuje Rometa. Wejściówka kosztuje 25zł, a wystawa odbędzie się od 6 do 8 lutego w Centrum Targowym MT Polska, przy ulicy Marsa 56 w Warszawie. Czy warto? Jeżeli wstrzymałeś się z zakupem 125-tki, aby poczekać na nowości to chyba tak. Między innymi Junak zapewnia, że na wystawie będziemy mogli podotykać tegoroczne nowości. Jednak jak to bywa na targach, poszwendasz się trochę po korytarzach z czerwonymi dywanami, popatrzysz na wypucowane maszyny, na piękne dziewczyny, pomarzysz o nowym stroju i tyle … Może jednak lepiej pójść na basen rodziną? Sami oceńcie.

Udostępnij ten post

Założyciel strony motocykle125.pl. Z wykształcenia technik mechanik pojazdów samochodowych. Z pasji programista prowadzący własną działalność.

REKLAMA

Zostaw komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany

Możesz używać tagów HTML i następujących atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>