Blog / Nowości

Nowości na rok 2016 prezentowane w Kielcach

Nowości na rok 2016 prezentowane w Kielcach

Zastanawiasz się czy wstrzymywać się z zakupem do następnego sezonu 2016? Sprawdź czy warto czekać. Na targach w Kielcach będzie można pomacać nowości od Junaka i Rometa.

W sobotę, 26 września, będzie można zobaczyć przygotowane nowości na targach w Kielcach. Z zapowiedzi wynika, że zobaczymy takie modele jak Junak M12 125 (który mamy aktualnie na testach), oraz Romet RCR (o którym napiszemy już niedługo). W zapowiedzi pojawia się także tajemniczy model Zone-T (choć może dzięki nam już nie taki tajemniczy…). Będzie można także jeszcze raz rzucić okiem na KEEWAY’a i Hyosung’a. Bilet kosztować będzie 20zł a parking 15zł. Motocyklem wjedziesz na parking za darmo.

Udostępnij ten post

Założyciel strony motocykle125.pl. Z wykształcenia technik mechanik pojazdów samochodowych. Z pasji programista prowadzący własną działalność.

REKLAMA

4 komentarze

 1. To już niecały tydzień. Nie mogę się doczekać 🙂

  Odpowiedz
 2. Byłem, widziałem. RCR świetnie wygląda, szerokie opony,podwójna tarcza na przodzie, jedna na tyle, chłodzenie powietrze+olej, amortyzatory upside-down, podwójna rura bo i silnik dwucylindrowy, rzędowy, czterozaworowy. Wady? Moc 11 koni, 8Nm, podany V-max – 95km/h. I 162kg masy i jeśli ta masa jest na „sucho” to średnio bo „sucha” Varadero waży 167kg.

  O Junaku Cafe z rzekomym silnikiem V2 napisałem w temacie o nim – albo to jakaś pomyłka albo wielki zawód. Ponadto jest cała prawie cała oferta Junaka, Rometa, Hyosunga, Zippa, Daelima. Można siadać, oglądać do woli(także zacne hostessy). Junak M12 też jest wraz z (chyba) nowością czyli nietypowym skuterem B-Bone. Ponadto jest pawilon Hondy z jej modelami 125 ccm i Suzuki – VanVan na żywo wygląda niesamowicie.

  Odpowiedz
 3. RCR pozyskiwany jest przez Rometa jest z tej samej fabryki ( Benda )z której Zipp bierze Ravena Lux 125.
  Ten sam silnik, jedynie bez układu recyrkulacji spalin oraz odwrócone przednie zawieszenie. Cena (10000) nie jest powalająca, bo Zipp swój motorek sprzedaje katalogowo za 8999, a i są sprzedawcy ( np.z Tarnowa ), którzy oferują go po 7800.
  LWG.

  Odpowiedz
 4. Znalazłem zdjęcie tabliczki obok, RCR dla potwierdzenia.
  http://zapodaj.net/c507dfdc6f5f2.jpg.html

  Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany

Możesz używać tagów HTML i następujących atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>