Blog / Motovlog

Videoprezentacja Junak RSL 125

⁣Gdy powiedziałem w ostatnim filmie, że to już ostatni motocykl testowy w sezonie 2023, okazało się, że długoterminowe prognozy pogody obiecują słoneczko i ciepełko w listopadzie. Firma Almot chętnie podrzuciła mi pojazd testowy, więc nie zostało nic innego jak czekać na okienko pogodowe. I oto 4 listopada wydawało się tak ciepło, że wyskoczyłem do śląskiego rzymu - Nysy. Na powrocie zmarzłem....ale i tak było warto.

Videoprezentacja Junak RSL 125
https://youtu.be/hiMvRNL8q54

Udostępnij ten post

Beniamin to specjalista od "chińczyków". Członek Klubu Chińskich Motocykli. Związany z produkcją dla motoryzacji od 2007 r. Na co dzień pracuje jako kierownik zakładu produkcyjnego. Z wykształcenia technik elektronik systemów komputerowych, inżynier elektrotechniki, magister automatyki i metrologi.

REKLAMA

6 komentarzy

 1. Benek istnieją tylko chińskie 125? Może coś markowego w koncu?

  Odpowiedz
 2. JUNAK to też marka, chciej przyjąć do wiadomości, proszę.

  Odpowiedz
  • Wiele marek

   Odpowiedz
 3. A co do moto-roweru. Co mnie razi. Ten błotnik z tyłu to jakiś stylistyczny paszkwil, szpetne to, jeszcze ta tablica na dole, jak to się może komuś podobać? Drugie ten łańcuch, trochę wygląda na… rowerowy, chudy jak modelka i bez silikonu. Kolejne ten dźwięk, omg. Hulajnogi są już głośniejsze. Reasumując, wygląd nie jest zły, reszta nie zachwyca, ciecz to już coś. Troszkę cena wysoka, do tego co oferuje. Ciekawe czy zniknie tak szybko jak większość 125 się pojawia, ma na to spore szanse myślę. No i dajcie coś nie chińskiego w końcu.

  Odpowiedz
  • A jakie są nowości w markach innych niż brandowane Chiny? Japońska 4-ka w klasie 125 praktycznie nic się nie zmienia od lat, pomijając drobne facelifty, wersje limitowane albo wypadanie modeli z oferty.

   Odpowiedz
   • @jas13 zadajesz pytanie i sam sobie odpowiadasz?
    Już jeden taki jest i starczy 😉

    A tak na poważnie to Sa nie pytał o nowości.
    I akurat tutaj Sa ma rację. Mnie też to dziwi że Beniamin opisuje tylko chińczyki, a zdarza mu się porównać do japońca. Jest prawie tak dobry, bez awaryjny, a nawet lepiej wyposażony itd. Właśnie nie wiem na jakiej podstawie ma takie zdanie jak nie ma żadnej recenzji aktualnie produkowanej Yamahy , Hondy , Suzuki ,Kawasaki, chociaż KTM by przetestował.

    Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany

Możesz używać tagów HTML i następujących atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>