Motovlog / Uncategorized

Romet Division 125 Fi ( 2017 )

Dawno nie miałem z nim do czynienia, ostatnio trafiła się okazja spoglądnąć na motocykl ten, i nagrać taki krótki „walkaround” , zwłaszcza że ta mała sto dwudziestka piątka stała sobie przy większym, ale tylko silnikowo jak się okazuje, Benku BN250.
Tak więc „Divi” wygląda potężnie, specyficzny, ale ciekawy wygląd, i prosta solidna konstrukcja…. Co sądzicie, przynajmniej tak na pierwszy rzut oka ?!?

Udostępnij ten post

Czynny motocyklista realizujący swoją pasję w pracy zawodowej.

REKLAMA

4 komentarze

 1. Dzięki za film.
  Przydałoby się w takich prezentacjach Video gdyby opowiadający o motocyklu dosiadał sprzęta i to pokazywał, mówiąc ,, mam 185 cm i tak to wygląda.,,

  Odpowiedz
  • Wystarczy lektura innych prezentacji tego opisującego motocykl, żeby wiedzieć, że do liliputów to On nie należy, raczej wzrost koszykarski.

   Odpowiedz
 2. Wiesz co ja sądzę, maly i plastikowy. Mnie to nie dziwi mała sprzedaż tego modelu zwłaszcza w tej cenie.

  Odpowiedz
  • Plastikowy fakt ale małym bym go nie nazwał. Jak kupowałem sobie 125 to też go oglądałem. Jednak kosztował 800 zł więcej niż rkv a nawet sprzedawca zbytnio go nie polecał. Powiedział że ma sporo bajerów ale nie jedzie bo jest ciężki i ma słaby silnik.

   Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany

Możesz używać tagów HTML i następujących atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>