Blog / Nowości

Premiera Junaka EVO odsunięta w czasie

Premiera Junaka EVO odsunięta w czasie

Wielu przyzna, że EVO 125 był najbardziej intrygującą pozycją wśród nowości od Junaka na rok 2015. Okazuje się jednak, że jego premiera kolejny raz zostaje odroczona. Dlaczego?

Oto co możemy przeczytać na oficjalnym Fanpage’u Junaka:

Niezwykle przykro jest nam poinformować Państwa, że tegoroczna premiera modeli serii EVO zostanie odroczona.
To bardzo trudna decyzja podyktowana chęcią tworzenia produktów niezawodnych, najwyższej jakości, dających mnóstwo pozytywnych emocji. Za jej sprawą postanowiliśmy poświęcić więcej czasu na dogłębne przetestowanie i sprawdzenie motocykla, przed oficjalnym wprowadzeniem na rynek i przekazaniem go do naszych Klientów. Junak wciąż intensywnie pracuje nad licznymi udoskonaleniami dla tego modelu.

Jednocześnie zdajemy sobie sprawę z faktu, że Junak EVO jeszcze przed dniem oficjalnej premiery cieszy się ogromnym zainteresowaniem, tym trudnej jest nam informować Państwa o tym fakcie. Jednakże liczymy na Państwa zrozumienie, iż decyzja ta podyktowana jest troską i odpowiedzialnością firmy ALMOT, właściciela marki Junak. Przepraszamy.

Co o tym myślicie? Wygląda na to że przecieranie szlaków z 4-zaworowymi silnikami, chłodzonymi cieczą stanowi nie lada wyzwanie. Pogoń za Chińczyków za technologiami Piaggio nastręcza wielu problemów.

Udostępnij ten post

Założyciel strony motocykle125.pl. Z wykształcenia technik mechanik pojazdów samochodowych. Z pasji programista prowadzący własną działalność.

REKLAMA

Jeden komentarz

  1. Jak by wprowadzili EVO 125 zgodnego z opisem i w cenie 7100 to kto kupował by kupował RS za 6500. Technicznie o wiele gorszego.
    Na marginesie : dodali by chociaż tarczę z tyłu do tego RS a nie bęben … Jak się na niego patrzy to aż się samo prosi i jeszcze ten licznik jak chińskich zabawkach. Parę zmian i uszło by w tłumie . Wydech też się prosi o zmianę wizualną .
    Jak naniosą poprawki to i 7200 dam 😉
    Oczywiście mowa cały czas o RS bo przecież EVO to narazie w Polsce ilizja na obrazku i fantazje w opisie.

    Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany

Możesz używać tagów HTML i następujących atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>