Blog / Nowości

Uruchamiamy platformę for dyskusyjnych

Uruchamiamy platformę for dyskusyjnych

Ponieważ liczba komentarzy zrobiła się baaardzo duża, postanowiłem rozbić komentarze na opinie, oraz na pytania i odpowiedzi. Gorąco zachęcam do dzielenia się wiedzą!

Niektóre z pytań zadanych na stronie konkretnego modelu z katalogu będą sukcesywnie przeniesione na forum bez powiadamiania użytkowników. Podobnie jak na stronach katalogu, tak na forum można pisać bez logowania się. Forum zostało zbudowane w oparciu o nowoczesną i modną formę question&answer. Bardzo gorąco zachęcam do dzielenia się wiedzą. Nie bądź samolubny, jeżeli masz wiedzę na temat swojego motocykla, koniecznie podziel się nią. Dobre uczynki podnoszą poziom endorfin. Poczujesz się lepiej :). Bardzo proszę też hejterów i trollów aby nie szmacili tego miejsca.

Chociaż z reklam mamy jakieś niewielkie wpływy, to jednak ten blog i forum powstaje na zasadach „zróbmy coś fajnego”, całkowicie niekomercyjnie. Poświęciłem wiele godzin na programistyczne dopasowanie tej strony do potrzeb. Każdy producent otrzymał swój własny adres url. Dzięki temu pozycjonowanie tych for dyskusyjnych powinno być na bardzo wysokim poziomie. To zwiastuje, że wkrótce będzie na nich duży ruch. Zadając pytanie, spodziewaj się szybkiej odpowiedzi.

Tak duża ilość for nie jest w stanie ogarnąć jedna osoba. Dlatego poszukujemy właścicieli motocykli którzy chcieli by od czasu do czasu wejść i zobaczyć co się dzieje na stronie ich modelu. Nie musisz mieć wiedzy programistycznej czy też mechanicznej. Wystarczy odrobina dobrej woli. Zatem rozdawanie kont moderatorów uznajemy za otwarte. Na pierwszy ogień poszedł Krzysiek125 który został moderatorem forum Daelim’a. Kto do niego dołączy?

Lista for dyskusyjnych:
aprilia.motocykle-125.com.pl
barton.motocykle-125.com.pl
benyco.motocykle-125.com.pl
daelim.motocykle-125.com.pl
honda.motocykle-125.com.pl
hyosung.motocykle-125.com.pl
junak.motocykle-125.com.pl
keeway.motocykle-125.com.pl
kymco.motocykle-125.com.pl
romet.motocykle-125.com.pl
suzuki.motocykle-125.com.pl
yamaha.motocykle-125.com.pl
zipp.motocykle-125.com.pl

Udostępnij ten post

Założyciel strony motocykle125.pl. Z wykształcenia technik mechanik pojazdów samochodowych. Z pasji programista prowadzący własną działalność.

REKLAMA

5 komentarzy

 1. A gdzie podział się Zipp Raven 125 lux ?
  Strona w przebudowie to już chyba lekka przesada.
  Pomysł na tematyczne fora ciekawy, choć nasze 125 są jakby z jednej fabryki, więc radości bóle mamy podobne.
  LWG.

  Odpowiedz
 2. Pysiu, luxa dodamy niebawem. Każdy motocykl dodany w katalogu automatycznie pojawi się także na forum.
  Mam też zamiar zrobić moduł logowania oraz „zobacz podobne”. Będzie można przeskakiwać do modelu o tej samej konstrukcji pod inną nazwą.

  Ale to z czasem, to są godziny kodzenia :).

  Odpowiedz
 3. Uwaga – supermoto typu kreidler dd coraz bardziej otacza nasze granice. Zaczynają je sprzedawać Czesi pod nazwą ” YUKI ” co mnie bardzo cieszy bo do Ostrawy już mam całkiem niedaleko. Nie będę nalegał żeby się pojawiło na forum dyskusyjnym ze względu na niską popularność.

  Odpowiedz
  • To dowodzi tylko tego że Kreidler to taka sama chińszczyzna nasz Romet czy Junak. To po prostu firma która ściąga motocykle z chin z własnymi naklejkami.
   Czasami montując je w własnym kraju aby mogło być „produktem niemieckim”.A to że kreidler jest dorbym motocyklem wynikaz tego iż producent (Qingqi?) jest solidną firmą od lat współpracującą z Suzuki. Z tąd też często spotykany w kreidlerach silnik ma oznaczenie K157FMI (kopia suzuki GN)

   Odpowiedz
 4. Przepraszam nie zaczynają tylko sprzedają od kilku lat. Właśnie wpadła mi str. z używanymi, Trochę się zapędziłem.

  Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany

Możesz używać tagów HTML i następujących atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>