Blog / Informacje prasowe

Do każdego Bartona włoski kask Just1 lub Origine za złotówkę

Do każdego Bartona włoski kask Just1 lub Origine za złotówkę

˙

W Barton Motors wcześnie rozpoczynamy sezon motocyklowy. Kolekcja odświeżonych pojazdów jak i nowości 2022 spełniających normę Euro 5 wypełnia z dnia na dzień salony sprzedaży naszej sieci dealerskiej. O tej porze roku można tam także upolować okazje z poprzedniego rocznika.

Oferta promocyjna dotyczy całej gamy pojazdów Barton Motors. Ponad 40 modeli w kilku kolorach daje ogromny wybór w różnych segmentach. Najpopularniejsze z nich, w którym mamy już 16 letnie doświadczenie to motocykle i skutery w pojemnościach 50 i 125 cm3. W gamie pojazdów Bartona znajdziecie także quady i crossy. W przypadku crossów nowa linia NXT 250 i 300 cm3 zaspokoi wymagania niejednego fana zmagań w terenie. Dla ekoentuzjastów mamy poszukiwane przez tę grupę skutery elektryczne, a dla szukających w terenie bardziej stabilnych maszyn szeroką gamę ATV z przedziału od 125 do 250 cm3.

Po sukcesie ostatniej akcji, gdzie rabatowaliśmy zakup rocznika wyprzedażowego postanowiliśmy zmienić formułę. Tym razem w limitowanej ofercie ilościowej mamy bonus dla nowych użytkowników, którzy zdecydują się na zakup pojazdu. Do zrealizowanego zamówienia w salonie dealerskim czy online, niezależnie od wybranego modelu jednośladu czy quada Barton Motors, dodajemy za symboliczną złotówkę kask marki Origine lub Just1.

Włoskie Origine to stylowe kaski, które spełniają wszystkie normy bezpieczeństwa i wyróżniają się ciekawymi        grafikami. W obecnej promocji wybieramy między kaskami integralnymi z linii Tonale i kaskami otwartymi z linii Palio 2.0. Przy zakupie motocykla terenowego czy quada dostajemy zaś możliwość wyboru pasującej nam grafiki z linii modelowej kasków offroadowych marki Just1 J38 (z wyłączeniem malowania Rockstar)

Zapraszamy do odwiedzenia najbliższego punktu sprzedaży marki Barton Motors i zapoznanie się z ofertą pojazdów na stronie https://barton-motors.pl

Nie czekaj do wiosny, bo taka promocja nie prędko się powtórzy.

*Akcja promocyjna nie dotyczy rowerów elektrycznych marki Barton

Udostępnij ten post

Beniamin to specjalista od "chińczyków". Członek Klubu Chińskich Motocykli. Związany z produkcją dla motoryzacji od 2007 r. Na co dzień pracuje jako kierownik zakładu produkcyjnego. Z wykształcenia technik elektronik systemów komputerowych, inżynier elektrotechniki, magister automatyki i metrologi.

REKLAMA

2 komentarze

  1. Koniec promocji z kaskami za złotówkę.

    Odpowiedz
    • Znaczy zaczął się sezon to promocji brak do jego końca 😉

      Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany

Możesz używać tagów HTML i następujących atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>