Blog / Nowości

Na które targi jechać? Wrocław czy Poznań?

Na które targi jechać? Wrocław czy Poznań?

W Najbliższym czasie szykują się dwa ważne wydarzenia w świecie motocykli 125 – targi motocyklowe. W pierwszej kolejności będzie można odwiedzić targi we Wrocławiu, później w Poznaniu. Na które warto pojechać?

Mamy już za sobą targi w Warszawie, ale to nie znaczy, że wszystko stracone bo przed nami kolejne dwie duże imprezy. Takie spotkanie to gratka dla tych, którzy jeszcze nie kupili swojego rumaka. Można pomacać, można dosiąść i można zbadać zainteresowanie, które motocykle cieszą się zainteresowaniem a które nie. Pomożemy Wam w podjęciu decyzji, na które targi warto się wybrać.
Najbliższa impreza odbędzie się we Wrocławiu, już za 2 tygodnie (konkretnie 12-13 marca). Mamy oficjalną informację z biura targów wrocławskich, że takich marek jak Junak, Romet, czy Zipp nie będzie. A to przecież najwięksi gracze na rynku 125. Mimo to, być może będzie można zobaczyć Romety 125, bo swoje stoisko będzie mieć firma Visatex, która jest dealerem Rometa. Na pewno zobaczymy trochę markowych sprzętów Piaggio (a to także Aprilia), Yamaha i Honda. Będzie także Cleveland, którego dystrybutorem jest firma Polkom. Warto wspomnieć że Polkom zaskoczył nas w tym roku sprowadzając do Polski naprawdę fajny, nowy sprzęt – Benda Street. Warto będzie go zobaczyć. Cena biletu: 25zł.

Natomiast jeżeli Poznań Motor Show powtórzy sukces z przed roku, to będą chyba wszyscy możliwi producenci i importerzy. A do tego będzie można popatrzeć na osobówki, ciężarówki i kampery. Cena biletu: 20zł a w przedsprzedaży 15zł. Niestety największym problemem targów Poznańskich to korki w trakcie dojazdu, problemy z zaparkowaniem i przeogromny natłok ludzi. Nie każdy dobrze znosi tak spęd. Jeżeli wam to nie przeszkadza to zaznaczcie w kalendarzu 01-03 kwietnia 2016.
To gdzie się spotkamy?

Udostępnij ten post

Założyciel strony motocykle125.pl. Z wykształcenia technik mechanik pojazdów samochodowych. Z pasji programista prowadzący własną działalność.

REKLAMA

9 komentarzy

 1. Jak nie będzie we wrocku naszych marek to słabo to widzę w zakresie 125poj.

  Odpowiedz
 2. Nie popisał się Wrocław 🙁

  Odpowiedz
 3. Jeśli chodzi o Poznań, to najlepiej dojechać na Targi pociągiem. Wysiada się na dworcu, przechodzi na druga stronę ulicy i są targi. W tamtym roku, jak dla mnie, wystawa była imponująca, zabrakło tylko Hondy. Do każdego motocykla można było się przysiąść poza KTM-em 🙁 duży minus dla nich.

  Odpowiedz
 4. Szubi, była honda, tylko w innym pawilonie. Sam osobiście dosiadałem MT i zrobiła na mnie piorunująco dobre wrażenie. Gdybym był bogaty … na na na na na

  Odpowiedz
 5. Ja będę w Poznaniu i zamierzam wybrać się tam właśnie 125-tką, Bartonem N125. Mam nadzieję, że pogoda dopisze. Motocyklem prześlizgnę się przez korki jak po maśle. To będzie trzecia dłuższa trasa Bartonem (jakieś 180km, wcześniejsze 320km i 260km nad morze), oby kolejna szczęśliwa.

  Odpowiedz
 6. Dziękujemy za zamieszczenie naszej marki na Waszym portalu! LwG!

  Skuterymotocykle.pl – VISATEX

  Odpowiedz
 7. No to mi namieszałeś. I dlaczego obstawiasz dzień prasowy? (pomijam kwestię zaproszenia/wejściówki, bo pewnie Tobie łatwiej ją uzyskać) Wystawcy będą pozować do zdjęć i klepać formułki z folderów. Myślisz, że da się od nich wyciągnąć więcej konkretnych informacji?

  Odpowiedz
 8. Na każdym stoisku spotkasz kompetentnych ludzi, od których dowiesz się (może) wszystkiego, co chcesz wiedzieć.

  Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany

Możesz używać tagów HTML i następujących atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>