Blog / Nowości

Co na targach w Poznaniu? Mniej 125-tek, więcej videoblogerów

Co na targach w Poznaniu? Mniej 125-tek, więcej videoblogerów

Targi w poznaniu warto odwiedzić nie tylko po to aby przymierzyć się do wymarzonej 125-tki. Motor Show to wydarzenie o znacznie większym zasięgu. Będzie można zobaczyć ponad 60 motoryzacyjnych premier, samochodów koncepcyjnych oraz wizję motoryzacji według projektantów i inżynierów przyszłości.

„Przed nami kolejna edycja Poznań Motor Show, która zapowiada się rekordowo pod każdym względem, zarówno motoryzacyjnych premier jak i zaangażowania central importerskich. Motywem przewodnim tegorocznych targów jest hasło „Motoryzacja Jutra”, co podkreślone zostanie zarówno poprzez ilość pojazdów koncepcyjnych jak i tych z napędami alternatywnymi, które bez wątpienia
są przyszłością motoryzacji. Już dziś zapraszamy do aktywnego udziału w kilku nowych punktach programu, w tym w Kongresie MOVE czy też spotkaniach z video blogerami motoryzacyjnymi.”
– mówi Tomasz Kobierski, Wiceprezes Zarządu Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Niestety na oficjalnej stronie nie doszukałem się informacji o tym kto będzie się wystawiał. Obserwując jednak targi z roku na rok, możemy być przekonani, że zobaczymy większość najpopularniejszych 125-tek. Większość, bo zabraknie ważnego gracza na rynku, firmy Motor-Land, która zajmuje się sprzedażą takich marek jak Keeway, Kymco, Rijehu i Benelli. Szkoda, bo to właśnie motorland zaprezentował najwięcej nowości w tym roku. Wiemy natomiast że na targach będzie Junak i Romet a z Rometem Bajaj. Z pewnością nie zabranie także przedstawicieli markowych motocykli. Warto wspomnieć że w niedzielę można wygrać Junaka RS.

Po raz pierwszy podczas Poznań Motor Show zostanie zorganizowana Strefa Videoblogerów Motoryzacyjnych. Będzie można zobaczyć takich twórców jak Kickster, Lolek Motopasje, Pertyn Ględzi, Saturday Car Fever, Marek Drives, Pojechani.tv, Kameralnie, Ścigacz.pl, Motogen, Jednoślad.pl, Dzikuska, Motobanda czy Artur Włodarski. Spotkanie odbędzie się w sobotę i niedzielę w reprezentacyjnym Pawilonie 11, słynnej targowej „iglicy” zarezerwowanej wyłącznie dla videoblogerów.

Będziecie?

Udostępnij ten post

Założyciel strony motocykle125.pl. Z wykształcenia technik mechanik pojazdów samochodowych. Z pasji programista prowadzący własną działalność.

REKLAMA

4 komentarze

 1. A chciałem zobaczyć Keeway i kicha

  Odpowiedz
 2. Szczególnie wersje keeway rkr 125

  Odpowiedz
 3. Dla mnie b-bone 125 to cudo ale narobili smaka z RMT i na tym koniec

  Odpowiedz
 4. Nieobecność firmy Motor-Land na takiej imprezie, to spore rozczarowanie.

  Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany

Możesz używać tagów HTML i następujących atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>