Blog / Nowości / Prawo

SERWIS MOTOCYKLOWY OBLANY KWASEM! APEL WŁAŚCICIELA.

˙

Hejka, z przykrością wrzucam takie materiały. Nikt nie ma prawa niszczyć komuś biznesu, nawet jeśli komuś z tym sklepem nie po drodze. Kamil publikował i u nas swoje filmy, myślę że był też pomocny naszym czytelnikom nie jeden raz. Wielka szkoda że takie coś go spotkało.

T-shirts gifts for motorcyclists

Udostępnij ten post

Beniamin to specjalista od "chińczyków". Członek Klubu Chińskich Motocykli. Na co dzień pracuje jako koordynator d.s. produkcji i sprzedaży. Z wykształcenia technik elektronik systemów komputerowych, inżynier elektrotechniki, magister automatyki i metrologi.

REKLAMA

Jeden komentarz

  1. Kamilu, szczerze współczuję i mam nadzieję, że ten ktoś zostanie złapany przez Policje i stanie przed Sądem. Zastanawiam się przy tym, czy czyn ten nie wynika z wszech obecnej agresji i wywyższania się jednych nad drugimi? Jakże często słyszę o „szlachetnych motocyklistach” o łączeniu w pasji i takie tam bzdury. Tymczasem nawet tu na tym forum, wszech panująca agresja, zniesławianie i poniżane przez tych „prawdziwych motocyklistów” tych pozostałych. A spróbuj mieć inne zdanie niż oni! A spróbuj pochwalić chińskie motocykle! No to mamy efekty. Może jednak Twój przypadek posłuży za jakąś refleksję? Jeszcze raz szczerze współczuje i życzę aby sprawcy zostali postawieni przed Sądem.

    Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany

Możesz używać tagów HTML i następujących atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>