Blog / Nowości / Prawo

SERWIS MOTOCYKLOWY OBLANY KWASEM! APEL WŁAŚCICIELA.

˙

Hejka, z przykrością wrzucam takie materiały. Nikt nie ma prawa niszczyć komuś biznesu, nawet jeśli komuś z tym sklepem nie po drodze. Kamil publikował i u nas swoje filmy, myślę że był też pomocny naszym czytelnikom nie jeden raz. Wielka szkoda że takie coś go spotkało.

Udostępnij ten post

Beniamin to specjalista od "chińczyków". Członek Klubu Chińskich Motocykli. Związany z produkcją dla motoryzacji od 2007 r. Na co dzień pracuje jako kierownik zakładu produkcyjnego. Z wykształcenia technik elektronik systemów komputerowych, inżynier elektrotechniki, magister automatyki i metrologi.

REKLAMA

Jeden komentarz

  1. Kamilu, szczerze współczuję i mam nadzieję, że ten ktoś zostanie złapany przez Policje i stanie przed Sądem. Zastanawiam się przy tym, czy czyn ten nie wynika z wszech obecnej agresji i wywyższania się jednych nad drugimi? Jakże często słyszę o „szlachetnych motocyklistach” o łączeniu w pasji i takie tam bzdury. Tymczasem nawet tu na tym forum, wszech panująca agresja, zniesławianie i poniżane przez tych „prawdziwych motocyklistów” tych pozostałych. A spróbuj mieć inne zdanie niż oni! A spróbuj pochwalić chińskie motocykle! No to mamy efekty. Może jednak Twój przypadek posłuży za jakąś refleksję? Jeszcze raz szczerze współczuje i życzę aby sprawcy zostali postawieni przed Sądem.

    Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany

Możesz używać tagów HTML i następujących atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>