Motovlog

Junak M12 Vintage i Koźlak

Junak M12 Vintage i Koźlak

Tym razem opowiem trochę o Junaku M12 Vintage. Chociaż nie gustuję w chopperach, to ten model potrafił to zmienić. Zabiorę też Was do wnętrza wiatraka typu koźlak.

Miałem wielką przyjemność „testować” Junaka M12 Vintage. On tak bardzo przekonuje mnie do siebie, że mógłbym zmienić preferencje i porzucić naked’y. M12 uwodzi, czaruje i uzależnia. Jest to sprzęt nie tylko na miasto. Wypad o długości 40-60 km to czysta przyjemność. Wybrałem się właśnie w taką rundkę po pracy, aby pooglądać wnętrze wiatraka typu koźlak. Polecam to zobaczyć. W Polsce jest wiele takich wiatraków. To jest kawałek fajnej historii którą nasi dziadkowie jeszcze pamiętają. Więcej o tym motocyklu możesz przeczytać przechodząc do naszego katalogu motocykli 125.

Udostępnij ten post

Założyciel strony motocykle125.pl. Z wykształcenia technik mechanik pojazdów samochodowych. Z pasji programista prowadzący własną działalność.

REKLAMA

6 komentarzy

 1. Film nie działa, tzn. nie ma go w ogóle, a jedynie kod iframe.

  Odpowiedz
  • Bo to jest do oglądania na kompie a nie szmarfonie 🙂

   Odpowiedz
   • Cegły nie posiadam 🙂 Tylko i wyłącznie PC.

    Odpowiedz
    • Jest nas takich coraz mniej 🙂

     Odpowiedz
  • ah, wkleiłem kod w trybie wizualnej edycji 😛 … wiecznie wszystko w pędzie :/

   Odpowiedz
 2. Ile masz wzrostu?

  Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany

Możesz używać tagów HTML i następujących atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>