Motovlog

Videoprezentacja Barton GT

Videoprezentacja Barton GT

Oj naczekałem się na ten motocykl. Ale tak się składało że gdy był dostępny nie miałem czasu. Moim zdaniem to motocykl, którego brakowało na naszym rynku. Tani i lekki. Wagowo dobrze skrojona 125-tka. Jakościowo oczywiście Chiński średniak, który jeśli się o niego zadba i nie będzie tuningować odwdzięczy się długą i bezawaryjną pracą.

Udostępnij ten post

Beniamin to specjalista od "chińczyków". Członek Klubu Chińskich Motocykli. Związany z produkcją dla motoryzacji od 2007 r. Na co dzień pracuje jako kierownik zakładu produkcyjnego. Z wykształcenia technik elektronik systemów komputerowych, inżynier elektrotechniki, magister automatyki i metrologi.

REKLAMA

3 komentarze

 1. Jako zobaczyłem ten bieżnik na oponach i wyobraziłem sobie jej zastosowanie na mokrym asfalcie to mnie jakiś stres złapał.

  Odpowiedz
  • Przecież ciebie stres łapie nawet gdy patrzysz w lustro.

   Odpowiedz
   • Bardzo celny komentarz! Ten gostek ( sa i cośtam) ma coś z głową – cały świat jeździ takimi motocyklami, a jemu to nie pasuje.

    Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany

Możesz używać tagów HTML i następujących atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>