@bisw
Aktywny 8 miesiąc, 2 tydzień temu-
bsw commented on the post, Kim jest prawdziwy motocyklista? 7 rok, 6 miesiąc temu
Ja nie jestem i nie chcę być prawdziwy. Bo za dużo w tym nadętej bufoniady. Motorek służy mi do dojazdów do pracy i załatwiania drobnych spraw po drodze – taniej, szybciej, sprawniej i przyjemniej niż każdym i[…]
-
bsw skomentował motocykl 7 rok, 7 miesiąc temu
E… dlaczego ? Mamy Rometa i Junaka. Jest też miejsce na WSK :-]
-
bsw skomentował motocykl 7 rok, 7 miesiąc temu
A co mają robić ? Przecież oni tego nie wyprodukowali.
Takie jak dali Chińczyki to takie jest – nie pasuje to sobie zmień albo kupuj co innego… -
bsw skomentował motocykl 7 rok, 7 miesiąc temu
1. Silniki z Fosti bez wybrzuszenia (czyli bez wałka) były w Junaku 122 albo w takim wynalazku sprzedawanym jako Ferro. Silniki z wybrzuszeniem czyli wałkiem to wzpomniane Romety ZXT i RX. Tutaj wybrzuszenia nie ma[…]
-
bsw skomentował motocykl 7 rok, 7 miesiąc temu
Ośmielę się napisać pierwszy komentarz i niestety uwagi krytyczne:
1. Silnik z Fosti jest owszem sprawdzony ale to stara konstrukcja jeszcze na popychaczach a ponadto – w odróżnieniu od tego z modeli Romet zxt c[…] -
bsw opublikował nowy komentarz aktywności 7 rok, 7 miesiąc temu
Pierdziawki ! Z końcem lat 80 tych „śmigałem” Ogarem 205. Jak bym się wtedy pokazał na takiej Hondzie CB50J to by się wszystkie Simsony pochowały :-]
Ale ładne sztuki – taka kwintesencja lat 80-tych…
BTW: moda na kwadratowe lampy się wówczas zaczynała – a mi się od zawsze tylko okrąg…Rozwiń -
bsw opublikował nowy komentarz aktywności 7 rok, 8 miesiąc temu
Dlaczego ma nie chcieć palić ? Normalnie odpala i jeździ. Kranika też nie zamykam – nic nie ucieka.
-
bsw skomentował motocykl 7 rok, 8 miesiąc temu
To moja subiektywna opinia: często parkuję swojego J123 obok 2x droższej CB125F. Jakość wykonania ogólna i plastików podobna ale pewne detale sprawiają że Honda wygląda biedniej – np. J123 ma szersze opony, ob[…]
-
bsw opublikował nowy komentarz aktywności 7 rok, 8 miesiąc temu
To to samo co junak 123, zipp vz2, toros ion, zontes monster
czyli fabryka Haojiang Guandong Tayo – mam i polecam !Ale obawiam się że to nieaktualna oferta, ostatni rocznik produkcji to 2015. Później nie był już produkowany – może być problem z rejestracją (nie ma Euro 4)
-
bsw opublikował nowy komentarz aktywności 7 rok, 8 miesiąc temu
Ale się na te LEDy zafixowałeś…
-
bsw opublikował nowy komentarz aktywności 7 rok, 8 miesiąc temu
Co do jakości światała zgoda – ale to nie tylko wina żarówki. Cała lampa jest kiepska. Co do prądu – alternator ma 120W
Ja wymieniłem całą lampę na homologowaną z H4 55W.
Polecam takie kompleksowe rozwiązanie – koszt (przy założeniu odsprzedaży starej lampy) porównywalny a jakość światła n…Rozwiń -
bsw opublikował nowy komentarz aktywności 7 rok, 8 miesiąc temu
A czemu ma służyć zastąpienie taniej żarówki drogim ledowym odpowiednikiem ?
-
bsw skomentował motocykl 7 rok, 8 miesiąc temu
40-50 lat temu samochodów było mniej. Wiele z tych które były miały Vmax niewiele większy niż 100 km/h. Nie było autostrad i dróg szybkiego ruchu, w miastach bywała śliska kostka brukowa a na prowincji drogi utwa[…]
-
bsw skomentował motocykl 7 rok, 8 miesiąc temu
Tylko że M06 miało dwusuwowy (smarowany mieszankowo) silnik S01 o mocy zaledwie 6,2 KM ( i to wysilony bo pierwotnie ten silnik – w pierwowzorze DKW – miał jakieś 4,5 KM) Ten silnik miał cylinder w całości odlany[…]
-
bsw skomentował motocykl 7 rok, 8 miesiąc temu
Tu nie ma problemu z odcięciem – ono jest nieosiągalne.
Po prostu mocy za mało na osiągniecie większej prędkości a winne za to są opory ruchu. -
bsw skomentował motocykl 7 rok, 8 miesiąc temu
Części są. Większość kupuję w internecie. Jeden raz kupowałem przez dealera na Konopnej – oni raz na tydzień robią zbiorcze zamówienie części na serwis, jak chcesz szybciej to +20PLN na kuriera. Co do cen – w inte[…]
-
bsw skomentował motocykl 7 rok, 8 miesiąc temu
Masz wersję z ABS ??
-
bsw skomentował motocykl 7 rok, 8 miesiąc temu
Poza tym do Australii koszt transportu dużo niższy…
-
bsw skomentował motocykl 7 rok, 8 miesiąc temu
@jas13, Chciałem tylko napisać że jeśli sklep coś oferuje na stronie to wcale nie musi oznaczać że jest fizycznie dostępne…
Często się zdarza że oferta wisi bo komuś nie chciało się/zapomniał zdjąć… -
bsw skomentował motocykl 7 rok, 8 miesiąc temu
W Mototripie byłem w ubiegłym tygodniu (oglądałem nowego Keeway RKF, Benelli BN 125 i Zipp’a Cafe Racera) ale Hyosunga tam nie widziałem…
Ostatni raz widziałem go u nich 2 lata temu…
Ale można zadzwonić i zapytać. - Wczytaj więcej

Obniżenie zużycia prądu, oraz poprawę jakości światła podczas jazdy w nocy.
Co do jakości światała zgoda – ale to nie tylko wina żarówki. Cała lampa jest kiepska. Co do prądu – alternator ma 120W
Ja wymieniłem całą lampę na homologowaną z H4 55W.
Polecam takie kompleksowe rozwiązanie – koszt (przy założeniu odsprzedaży starej lampy) porównywalny a jakość światła n…Rozwiń