Blog / Nowości

Karty rabatowe dla zarejestrowanych użytkowników serwisu

Karty rabatowe dla zarejestrowanych użytkowników serwisu

Wprowadzamy karty rabatowe dla zarejestrowanych użytkowników. Wystarczy wypełnić formularz rejestracji, zaraz po zalogowaniu, w prawym pasku znajdziesz link „Twoje karty rabatowe”.

Na specjalnej podstronie, pojawiać się będą kolejne sklepy, które udostępniają rabat. Na początek zaczynamy współpracę ze sklepem VISATEX z Wrocławia. Firma VISATEX prowadzi sklep internetowy pod adresem www.skuterymotocykle.pl.

Z rabatu można skorzystać przedstawiając kartę w sklepie, lub korzystając z kodu rabatowego znajdującego się na karcie. Wystarczy wydrukować, lub wkleić kod rabatowy, w specjalne pole podczas składania zamówienia. Zarejestruj się.

Udostępnij ten post

Założyciel strony motocykle125.pl. Z wykształcenia technik mechanik pojazdów samochodowych. Z pasji programista prowadzący własną działalność.

REKLAMA

9 komentarzy

 1. Świetny pomysł!Po głowie już chodzi mi koszulka!!!

  Odpowiedz
  • Niestety na koszulkę i inne gadżety z logo Junak będziemy musieli jeszcze trochę poczekać 🙁 … nie uda mi się ich szybko wprowadzić.

   Odpowiedz
 2. 🙂

  Odpowiedz
 3. gdzie sie podziała funkcja rejestracji na serwisie?

  Odpowiedz
  • Dzięki za zwrócenie uwagi. Parę dni temu robiłem mocne zmiany w kodzie, nie dopatrzyłem tego.

   Odpowiedz
 4. Czy jest jakaś szansa na reaktywację tej promocji? : D

  Odpowiedz
  • To cały czas działa, zaloguj się i masz karty rabatowe.

   Odpowiedz
   • No tak, zalogowałem się i widzę kod ^ ^ rzeczywiście działa.
    Dzięki! : D

    Odpowiedz
 5. No niestety dzisiaj już kod nie działa : P Dzwonił do mnie pracownik sklepu i zdementował tę plotkę po kupnie moto właśnie z rabatem. Zamówienie anulowane. : (

  Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany

Możesz używać tagów HTML i następujących atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>