Informacje prasowe

Kup Bartona Hyper 125 i odbierz kask Just1 o wartości 699 zł za złotówkę!

Kup Bartona Hyper 125 i odbierz kask Just1 o wartości 699 zł za złotówkę!

˙

Firma Barton Motors przygotowała gorącą wakacyjną promocję dla wszystkich motocyklistów. Kupując w dniach 15-30 lipca 2023 roku model Hyper 125 możecie otrzymać markowy włoski kask Just1 J34 Pro Tour płacąc za niego symboliczną złotówkę!

Zasady promocji są banalnie proste. Wystarczy w podanym okresie nabyć model Barton Hyper 125 i zarejestrować swój zakup w formularzu na specjalnej stronie www (tam też znajdziecie szczegółowy regulamin promocji). Należy również wybrać jeden z trzech kolorów kasku Just1 J34 Pro Tour. Do jednego motocykla przysługuje jeden kask. Jeżeli w zgłoszeniu zostanie wybrana większa ilość kasków wyślemy dowolny z wybranych w formularzu. Symboliczną złotówkę za kask Just1 przyjmie kurier przy dostawie.

Warto zaznaczyć, że liczba dostępnych kasków w ramach promocji jest ograniczona, dlatego zachęcamy do jak najszybszego skorzystania z tej wyjątkowej okazji.

Promocja “Kask Just1 J34 Pro Tour za 1 zł przy zakupie modelu Barton Hyper 125 to doskonała szansa na zaopatrzenie się w profesjonalny kask i podniesienie bezpieczeństwa jazdy motocyklem. Barton Motors, zawsze dbając o satysfakcję swoich klientów, stara się zapewnić najwyższą jakość obsługi i innowacyjność swoich produktów, co czyni tę promocję jeszcze bardziej atrakcyjną dla miłośników motocykli.

Zapraszamy do odwiedzenia najbliższego punktu sprzedaży marki Barton Motors oraz zapoznania się z ofertą pojazdów na stronie www.barton-motors.pl

Udostępnij ten post


REKLAMA

Zostaw komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany

Możesz używać tagów HTML i następujących atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>