Blog / Ciekawostki / Nowości

Co z motocyklami z Cleveland?

 

Co z motocyklami z Cleveland?

 

Z informacji otrzymanych od Importera dowiedzieliśmy się że nowa dostawa motocykli The Heist już wjechała na magazyny, oprócz oferowanych do tej pory wersji kolorystycznych pojawi się nowa zwana ALL BLACK – ma więcej czarnych detali m.in koła, silnik bez chromowanych dekli, otrzymała także nowy licznik z logo Cleveland. 

Motocykl nie spełnia jeszcze normy EURO 4, wobec tego dostępne w 2017 roku motocykle będą zarejestrowane na importera z końcówką roku 2016. Taki krok podjęła większość importerów motocykli. Wojciech Hause, właściciel firmy POLKOM będącej oficjalnym importerem marki, poinformawał nas w rozmowie telefonicznej że nowy Heist, z normą EURO 4 już w siedzibie firmy CCW USA powstał, i za jakiś czas pojawi się i u nas.

Cena motocykla EURO 3, rejestrowanego z końcem roku ma wynieść około 12600zł, co spowodowane jest wysokim kursem dolara.

 

 

Udostępnij ten post

Beniamin to specjalista od "chińczyków". Członek Klubu Chińskich Motocykli. Związany z produkcją dla motoryzacji od 2007 r. Na co dzień pracuje jako kierownik zakładu produkcyjnego. Z wykształcenia technik elektronik systemów komputerowych, inżynier elektrotechniki, magister automatyki i metrologi.

REKLAMA

3 komentarze

 1. Motocykl wydaje się surowy i minimalistyczny , niemniej coś w sobie ma. Ale cena jak dla mnie jest z kosmosu. Sądzę , ale tylko to moje przypuszczenia że sprzedaż mają znikomą.

  Odpowiedz
 2. Cena z kosmosu? No nie jest niska ale jak dla mnie z kosmosu to są ceny używanych Shadowek – 14 tys. za motor 125 z 2006 roku.
  Tutaj masz przynajmniej nowy motocykl.

  Odpowiedz
 3. Motocykl ciekawy, ale nie na polski bruk.
  Ceny Shadowek używanych są wyższe niż nowych, ale to już inna bajka.

  Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany

Możesz używać tagów HTML i następujących atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>