Blog / Informacje prasowe

Wygraj Junaka RS

Wygraj Junaka RS

Na Facebooku ruszył konkurs o nazwie #mójjunak. Aby wziąć stanąć w walce o Junaka RS 125, należy nakręcić własny, unikatowy i inspirujący spot wideo z Junakiem w roli głównej.

Zasady zabawy są proste. Film powinien w jak najlepszy sposób oddawać emocje jakie towarzyszą podczas jazdy na Junaku. Bez względu czy to motorower, skuter lub motocykl.

Najważniejszy jest pomysł, inspiracja i chęć do podzielenia się swoim dziełem! Wystarczy, że gotowe wideo opublikujesz na Facebooku oznaczając go specjalnym, konkursowym hasztagiem #mójjunak

Po zakończeniu zabawy specjalna komisja konkursowa Junaka wybierze najlepszy film, który nagrodzi fabrycznie nowym motocyklem Junak RS 125.

Zatem bierzcie kamerę lub telefon w rękę i kręćcie filmy! Macie czas do końca czerwca.

Udostępnij ten post

Założyciel strony motocykle125.pl. Z wykształcenia technik mechanik pojazdów samochodowych. Z pasji programista prowadzący własną działalność.

REKLAMA

2 komentarze

  1. Można już zobaczyć pierwszy film startujący w konkursie, wystarczy w wyszukiwarkę wpisać #mojjunak

    Myślę że da się go przebić :).

    Odpowiedz
    • do zrobienia:D no ale gaźnikowca drugiego mi nie trzeba. Dla modelu 2017 człowiek by się postarał;)

      Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany

Możesz używać tagów HTML i następujących atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>