Informacje prasowe

Letnia Promocja w sieci sprzedaży Barton Motors!

Letnia Promocja w sieci sprzedaży Barton Motors!

Zniżki na wybrane modele skuterów, motorowerów, motocykli i quadów, aż do 1610 zł. Lato to czas podróży, tych małych jak i dużych. Do pracy, nad jezioro, pod namiot czy do wynajętego pensjonatu trzeba przecież czymś dojechać. Najlepiej szybko i pewnie, bez stania w wakacyjnych korkach. My jak i część motoryzacyjnych maniaków wiemy, że przy letnich temperaturach najprzyjemniej podróżuje się na jednośladzie, a w terenie niesamowitą frajdę daje jazda na quadzie. Wychodząc naprzeciw rosnącemu zainteresowaniu takimi pojazdami uruchomiliśmy Letnią Promocję pozwalającą zakupić wybrane modele Barton Motors ze znacznymi zniżkami. Kupując właśnie teraz skuter, motorower, motocykl czy quada z oferty promocyjnej zyskujesz od kilkuset do nawet 1610 złotych. Zaoszczędzone pieniądze możesz przeznaczyć na paliwo, dodatkowe akcesoria lub sfinansować z nich wakacyjny wyjazd. W naszej ofercie znajdziecie ponad 40 modeli różnych maszyn od motorowerów dla 14 latków posiadających prawo jazdy kategorii AM, przez szeroką ofertę pojazdów, którymi możemy poruszać się z już z samochodową kategorią B czy posiadając wyłącznie dowód osobisty (osoby, które przed dniem 13 stycznia 2013 roku ukończyły 18 lat). Po szczegóły zapraszamy do naszej sieci dealerskiej – https://barton-motors.pl/gdzie-kupic Promocja obejmuje wybrane modele marki Barton Motors i obowiązuje do odwołania.

Zniżki na wybrane modele skuterów, motorowerów, motocykli i quadów, aż do 1610 zł.

Lato to czas podróży, tych małych jak i dużych. Do pracy, nad jezioro, pod namiot czy do wynajętego pensjonatu trzeba przecież czymś dojechać. Najlepiej szybko i pewnie, bez stania w wakacyjnych korkach. My jak i część motoryzacyjnych maniaków wiemy, że przy letnich temperaturach najprzyjemniej podróżuje się na jednośladzie, a w terenie niesamowitą frajdę daje jazda na quadzie.

Wychodząc naprzeciw rosnącemu zainteresowaniu takimi pojazdami uruchomiliśmy Letnią Promocję pozwalającą zakupić wybrane modele Barton Motors ze znacznymi zniżkami. Kupując właśnie teraz skuter, motorower, motocykl czy quada z oferty promocyjnej zyskujesz od kilkuset do nawet 1610 złotych. Zaoszczędzone pieniądze możesz przeznaczyć na paliwo, dodatkowe akcesoria lub sfinansować z nich wakacyjny wyjazd.

W naszej ofercie znajdziecie ponad 40 modeli różnych maszyn od motorowerów dla 14 latków posiadających prawo jazdy kategorii AM, przez szeroką ofertę pojazdów, którymi możemy poruszać się z już z samochodową kategorią B czy posiadając wyłącznie dowód osobisty (osoby, które przed dniem 13 stycznia 2013 roku ukończyły 18 lat).

Po szczegóły zapraszamy do naszej sieci dealerskiej – https://barton-motors.pl/gdzie-kupic

Promocja obejmuje wybrane modele marki Barton Motors i obowiązuje do odwołania.

Udostępnij ten post

Beniamin to specjalista od "chińczyków". Członek Klubu Chińskich Motocykli. Związany z produkcją dla motoryzacji od 2007 r. Na co dzień pracuje jako kierownik zakładu produkcyjnego. Z wykształcenia technik elektronik systemów komputerowych, inżynier elektrotechniki, magister automatyki i metrologi.

REKLAMA

5 komentarzy

 1. Ludzie, korzystajcie póki czas, bo jak tak dalej pójdzie to wkrótce na te chińskie zabawki świat ogłosi embargo. Czy wtedy będziecie się cieszyć?

  Odpowiedz
  • Embargo na Chiny ? Jak ? Hahaha

   Odpowiedz
   • W embargo na Rosję też nikt nie wierzył. Ha Ha Ha

    Odpowiedz
  • No tak, pójdzie się po Japonię.

   Odpowiedz
 2. Rosja i embargo to jest akurat tragiczne. Bo embargo uderza w europę a nie Rosję.
  Surowce Rosja sprzeda drożej ( Chiny , Indie ….)
  Rubel nie był nigdy tak mocny, a złotówka?
  Turcja, Iran , Rosja nowa oś zła.
  Porozumieli się np. co do energii ,surowców ,szmuglu zboża i co najgorsza ludzi. Oraz technologii . Np. Turcja sprzeda tylko Ukrainie drony. Ale Iran przekazał Rosji 50 dronów.
  No. embargo na złoto z Rosji. Rosja wprowadza własny standard złota i znowu na tym wygrywa.
  A Rosja to tylko gospodarka na poziomie Włoch. I nie ma szans wprowadzić sankcji konkretnych .
  Chiny pierwsza gospodarka świata, powiązana praktycznie z każdą firma w Europie i na świecie. Jak ktoś myśli wprowadzić sankcje na Chiny?

  Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany

Możesz używać tagów HTML i następujących atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>