Informacje prasowe

Kup sobie motocykl lub skuter w jeszcze lepszej cenie. Zniżki na wybrane modele aż do 1000 zł plus pakiet akcesoriów.

Kup sobie motocykl lub skuter w jeszcze lepszej cenie. Zniżki na wybrane modele aż do 1000 zł plus pakiet akcesoriów.

Zainteresowanie naszą mikołajkową akcją nie maleje. Postanowiliśmy więc uatrakcyjnić mikołajkową promocję dokładając obniżkę cen wybranych modeli Bartona. To z pewnością doskonała okazja, aby skorzystać z wyjątkowej oferty na pojazdy Barton Motors dedykowane posiadaczom prawa jazdy kategorii B. 1000 zł taniej za cieszący się świetnymi opiniami właścicieli motocykl turystyczny Barton Hyper 125 (z kuframi lub bez), 800 zł mniej za uniwersalny skuter Barton Falcon 125 czy 600 zł zniżki na najtańszym w naszej ofercie nakedbike Barton Street-R 125 to spore oszczędności, które przydadzą się m.in. na  benzynę, serwisy gwarancyjne czy opłacenie kosztów wyjazdów wakacyjnych. Nabycie tych modeli, jak i innych pojazdów z oferty Barton Motors, uprawnia również do otrzymania pakietu dodatków o wartości 1000 zł brutto. Wybierasz z produktów i akcesoriów znanych większości motocyklistów marek Just1 Racing, Kovix Security, Origine Helmets i Moretti Parts wyszczególnionych na dedykowanej promocji stronie. Akcja ograniczona jest czasowo i ilościowo. Mikołajki w Barton Motors trwają do 17 grudnia bieżącego roku* Zasady realizacji pakietu promocyjnego dostępne w regulaminie REGULAMIN_PROMOCJI_MIKOLAJKOWEJ Opis i szczegóły techniczne dotyczące premiowanych pojazdów** znajdziecie na naszej stronie www – https://barton-motors.pl. Zapraszamy do kontaktu z punktami dealerskimi Barton Motors, gdzie uzyskacie fachowe doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego dla was czy waszych bliskich pojazdu. Nie czekajcie do wiosny. Już teraz możecie cieszyć się swoim wymarzonym jednośladem lub czterokołowcem, który zakupicie w wyjątkowych cenach! *Istnieje możliwość przedłużenia promocji do momentu wyprzedania modeli biorących udział w akcji. **Nie dotyczy rowerów elektrycznych marki Barton

Zainteresowanie naszą mikołajkową akcją nie maleje. Postanowiliśmy więc uatrakcyjnić mikołajkową promocję dokładając obniżkę cen wybranych modeli Bartona. To z pewnością doskonała okazja, aby skorzystać z wyjątkowej oferty na pojazdy Barton Motors dedykowane posiadaczom prawa jazdy kategorii B. 1000 zł taniej za cieszący się świetnymi opiniami właścicieli motocykl turystyczny Barton Hyper 125 (z kuframi lub bez), 800 zł mniej za uniwersalny skuter Barton Falcon 125 czy 600 zł zniżki na najtańszym w naszej ofercie nakedbike Barton Street-R 125 to spore oszczędności, które przydadzą się m.in. na  benzynę, serwisy gwarancyjne czy opłacenie kosztów wyjazdów wakacyjnych.

Nabycie tych modeli, jak i innych pojazdów z oferty Barton Motors, uprawnia również do otrzymania pakietu dodatków o wartości 1000 zł brutto. Wybierasz z produktów i akcesoriów znanych większości motocyklistów marek Just1 Racing, Kovix Security, Origine Helmets i Moretti Parts wyszczególnionych na dedykowanej promocji stronie. Akcja ograniczona jest czasowo i ilościowo.

Mikołajki w Barton Motors trwają do 17 grudnia bieżącego roku*

Zasady realizacji pakietu promocyjnego dostępne w regulaminie REGULAMIN_PROMOCJI_MIKOLAJKOWEJ

Opis i szczegóły techniczne dotyczące premiowanych pojazdów** znajdziecie na naszej stronie www – https://barton-motors.pl. Zapraszamy do kontaktu z punktami dealerskimi Barton Motors, gdzie uzyskacie fachowe doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego dla was czy waszych bliskich pojazdu.

Nie czekajcie do wiosny. Już teraz możecie cieszyć się swoim wymarzonym jednośladem lub czterokołowcem, który zakupicie w wyjątkowych cenach!

*Istnieje możliwość przedłużenia promocji do momentu wyprzedania modeli biorących udział w akcji.

**Nie dotyczy rowerów elektrycznych marki Barton

Udostępnij ten post


REKLAMA

Zostaw komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany

Możesz używać tagów HTML i następujących atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>