Informacje prasowe

Kask za złotówkę! Kolejna promocja Bartona

Kask za złotówkę! Kolejna promocja Bartona

Barton postanowił pójść za ciosem i po sukcesie akcji „Pakiet Startowy” ogłasza kolejną promocję! Tym razem padło na model Travel, który będzie świetnym towarzyszem podczas wakacyjnych wypadów za miasto. Kupując ten motocykl w dniach od 1 sierpnia do 2 września wystarczy zarejestrować zakup na stronie www.barton-motors.pl/wakacje-z-travelem, aby otrzymać kask za złotówkę!

Kask integralny Origine Tonale o wartości 229 zł zapewnia bezpieczeństwo potwierdzone europejską homologacją ECE 22-05. Dwa przednie wloty powietrza w połączeniu z tylnym gwarantują doskonały przepływ powietrza, który jest niezastąpiony podczas jazdy w upalne dni. Mikrometryczne zapięcie pozwala w bardzo łatwy sposób odpiąć i zapiąć kask także w rękawicach motocyklowych. Wizjer posiada powłokę odbijającą promienie UV i wykonany jest z tworzywa odpornego na zarysowania. Tonale zostało wyposażone w deflektor, który zapobiega nadmiernemu parowaniu wewnętrznej strony szyby. Aby utrzymać kask w czystości  posiada całkowicie wyjmowane i przystosowane do prania wnętrze.

Travel to zwinny motocykl o bardzo oszczędnym silniku, z którym każda podróż jest niezwykle komfortowa. Pojazd spełniający normy EURO4 wyposażony we wtrysk paliwa zapewnia bezobsługową eksploatację. Wystarczy wsiąść, odpalić i po prostu cieszyć się jazdą. Barton Travel odznacza się świetnym designem, trwałością i wysoką jakością wykonania.

Udostępnij ten post

Beniamin to specjalista od "chińczyków". Członek Klubu Chińskich Motocykli. Związany z produkcją dla motoryzacji od 2007 r. Na co dzień pracuje jako kierownik zakładu produkcyjnego. Z wykształcenia technik elektronik systemów komputerowych, inżynier elektrotechniki, magister automatyki i metrologi.

REKLAMA

6 komentarzy

 1. Świetny design, trwałość i jakosc wykonania, 🙂 uśmiałem się. Ciekawe czy tym kaskiem uratują kulejąca sprzedaż.

  Odpowiedz
 2. „Travel to zwinny motocykl w którym każda podróż jest niezwykle komfortowa” To też jest dobre 🙂 W sumie też coś sprzedając bym pewnie takie głupoty pisał, zawsze to lepiej wygląda niż rzeczywistość

  Odpowiedz
 3. Sa, opinie te opierasz na swoich własnych doświadczeniach zebranych po przejechaniu Travelem wielu dziesiątek tysięcy kilometrów? W takim razie opisz nam wszystkim, jakie masz konkretne uwagi i zastrzeżenia do motocykla.
  A może tak jak zwykły troll bąknąłeś bez sensu by tylko włożyć kij w mrowisko?
  Stawiam na tę drugą opcję.

  Odpowiedz
  • Langer po co te nerwu, tylko wiem ile jest warty marketing. Miałem coś podobnego i w wymiarach i wykonaniu. Opinie o chińczykach nie są wyssane przecież z palca, ktoś zachwala ktoś nie, ja zachwalam i nie zachwalam jednocześnie. Do bezstresowej jazdy po mieście i na suchym asfalcie kazdy powinien być zadowolony z każdego motocykla chińskiego, z każdego nie będzie zadowolony jak wjedzie na mokre i poza miasto. No i oczywiście jak ktoś nie jest słusznego wzrostu przy tym, bo nawet jak widzę ludzi na markowych sprzętach i widząc ich odejście dźwięk i wielkość maszyny to chinczyki nie ustępują tym walora od nawet bardzo drogich sprzętów. Rzecz gustu, mnie nie ujęły 125. Dochodzi jeszcze serwis, przynajmniej Co od Rometa zaczęli się zwijać, ciężko gdziekolwiek znaleźć jakąś dobrą opinię o serwisie że stajni gdzie Pegaz mieszka 🙂 no cóż taka polityka firmy to co się dziwić.

   Odpowiedz
 4. Serwisy się zwijają nie tylko Rometa, gdyż z reguły są to punkty wielomarkowe. Po prostu nie każdego stać na dokładanie do swoistego hobby, jakim jest teraz w Polsce sprzedaż czy serwis tanich motocykli. Co innego zabawa z motocyklami drogimi, tam jest szansa na wygenerowanie jakiegoś dochodu po opłaceniu wszelkich urzędowych danin, dzięki czemu jeszcze utrzymują się na rynku. Tendencja jest wyraźna: sprzedaż pojazdów drogich rośnie a tanich maleje, stąd też znikają salony i serwisy tanich motocykli.
  Szczególnie dużo zwinie się serwisów do końca tego roku . Konieczność wyłożenia kilku tysięcy zł na obowiązkowy zakup kasy fiskalnej on-line ( pomimo posiadanej już niedawno zakupionej, która miała posłużyć jeszcze 5 – 6 lat) spowoduje, że i tak działające na granicy opłacalności punkty po prostu zrezygnują ze świadczenia usług i zmienią profil działalności.

  Odpowiedz
 5. Koniec promocji ( trwała do 2 września) .

  Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany

Możesz używać tagów HTML i następujących atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>