Informacje prasowe

Nie zdążyłeś na promocje Black Week? W Barton Motors na Mikołaja otrzymasz aż 1000 zł w akcesoriach

Nie zdążyłeś na promocje Black Week? W Barton Motors na Mikołaja otrzymasz aż 1000 zł w akcesoriach

Promocje związane ze świętem wyprzedaży Black Week i następujące potem mikołajki to wyczekiwane przez wielu z nas dni poszukiwania najlepszych ofert. Właśnie teraz mamy również możliwość, by jak najkorzystniej zrealizować swoje motocyklowe marzenia lub obdarować wyjątkowym prezentem naszych najbliższych. W mikołajkowej promocji Barton Motors otrzymasz aż 1000 zł, które możesz przeznaczyć na dowolne akcesoria.

W Barton Motors wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów i po sukcesie zakończonego właśnie „Black Week w Barton Motors” ogłaszamy kolejną akcję specjalną. Już od 1 do 17 grudnia bieżącego roku* dodajemy pakiet 1000 zł brutto na akcesoria do każdego zakupionego skutera, motoroweru, motocykla czy quada. Do wyboru są włoskie kaski i gogle, zabezpieczenia antykradzieżowe, customowe lusterka, pokrowce, dedykowane kufry, nowoczesne oświetlenie LED i wiele innych. Warto podkreślić, że to ty zdecydujesz, co wejdzie w skład pakietu promocyjnego. Możesz wybierać spośród bardzo szerokiej palety dodatków takich marek jak Just1 Racing, Origine Helmets, Kovix Security, a także z bogatej oferty oryginalnych akcesoriów Moretti Parts pasujących do twojego nowego Bartona.

Premiujemy obecnie zakup pojazdu spośród pełnej oferty prawie 50 modeli**, dostępnych często w kilku wersjach czy różnych malowaniach. Każdy zainteresowany nabyciem nowej maszyny marki Barton Motors znajdzie sprzęt spełniający jego wymagania.

Oferta jest ograniczona ilościowo i czasowo, więc nie czekaj i jak najszybciej odwiedź jeden z naszych salonów sprzedaży. Taka okazja nieprędko się powtórzy. Już teraz możesz cieszyć się nowym pojazdem i akcesoriami, które przydadzą się na wiele następnych sezonów motocyklowych.

Szczegóły promocji dostępne na stronie https://barton-motors.pl/promocja

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pojazdów na stronie https://barton-motors.pl i do kontaktu z punktami dealerskimi –  https://barton-motors.pl/gdzie-kupic

*Istnieje możliwość skrócenia lub przedłużenia promocji do momentu wyprzedania modeli biorących udział w akcji

**Promocja nie dotyczy oferty rowerów elektrycznych marki Barton      

Udostępnij ten post


REKLAMA

Zostaw komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany

Możesz używać tagów HTML i następujących atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>