Informacje prasowe

Elektryzująca akcja. Ruszają jazdy testowe skuterami elektrycznymi
Barton Motors u dealerów w całej Polsce

Elektryzująca akcja. Ruszają jazdy testowe skuterami elektrycznymiBarton Motors u dealerów w całej Polsce

W punktach sprzedaży pojazdów marki Barton ruszyła właśnie duża
kampania jazd testowych skuterami z napędem elektrycznym. Jest
to super okazja, by sprawdzić osobiście, czy taki jednoślad do
codziennego transportu jest dla ciebie. Wejdź na specjalną stronę
firmy Barton, wybierz jeden z trzech modeli, wskaż najbliższego
dealera i… w drogę!

Jednoślady z napędem elektrycznym mają coraz mocniejszą pozycję na rynku. Na obecnym poziomie rozwoju tych konstrukcji nie są to na pewno pojazdy do dalekiej turystyki, za to wyśmienicie sprawdzają się w codziennych dojazdach. Są ciche, cieszą się w miastach licznymi formalnymi przywilejami, są praktycznie bezobsługowe, a koszt ładowania jest wielokrotnie niższy niż w przypadku tankowania benzyny. Co więcej, decydując się na zakup takiego pojazdu i prowadząc własną firmę, fundację lub gospodarstwo rolne, możesz dołączyć do rządowego programu „Mój elektryk” i otrzymać dopłatę w wysokości nawet 4000 zł.

Jeśli więc codziennie pokonujesz do mniej więcej 50 km w drodze do pracy czy na uczelnię i z powrotem, szukasz sensownej alternatywy dla auta i komunikacji publicznej, to skuter z napędem elektrycznym może być bardzo dobrym wyborem. Nie kupuj go jednak w ciemno, tylko dokładnie sprawdź, czy trafia w twoje potrzeby.

Barton Motors, polska firma z wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży wysokiej jakości motocykli i skuterów do codziennego użytku, rozpoczęła właśnie dużą kampanię jazdy testowych. W jej ramach będziesz mógł wypróbować jeden z trzech modeli Bartona z napędem elektrycznym.

Wystarczy wejść na specjalnie utworzoną stronę firmy Barton, wskazać wybrany model – eVivo, Energy 2.0 lub E-max One Li-Ion – i z listy wybrać dealera. Następnie wpisać swoje nazwisko i namiary i chwilę poczekać na kontakt ze strony wybranego salonu.

Barton eVivo

Skuter eVivo to najnowszy model w ofercie elektrycznych pojazdów marki Barton. Charakteryzuje się nienaganną stylistyką, stworzoną w oparciu o najlepsze światowe wzorce. Ma również na pokładzie szereg nowoczesnych i praktycznych rozwiązań. Jest lekki i kompaktowy, a jednocześnie na tyle dobrze zaprojektowany, że zapewnia kierowcy i pasażerowi dużą wygodę. Silnik o mocy 1,2 kW i tarczowe hamulce w obu 12-calowych kołach zapewniają sprawną i bezpieczną jazdę z prędkością dopuszczalną dla kategorii motorowerów. Pojemna bateria pozwala na przejechanie nawet 61 km na jednym ładowaniu. Barton eVivo do doskonałe rozwiązanie do każdego miasta. Model ten kosztuje 6699 zł.

Barton Energy 2.0

Energy 2.0 to model dobrze znany polskim klientom i sprawdzony. Jest znakomitym wyborem, jeśli pokonywane codziennie odległości są niezbyt duże, a budżet jest ważnym czynnikiem. To niedrogi i bardzo praktyczny środek transportu, którym na jednym ładowaniu przejedziesz do 48 km. W najnowszej wersji skuter Barton Energy 2.0 wyposażony jest w energooszczędne oświetlenie LED i gniazdo USB do ładowania telefonu. Model ten napędzany jest silnikiem o mocy 1,6 kW i toczy się na 10-calowych kołach. Jego cena to 5999 zł.

Barton E-max One Li-Ion

To największy skuter elektryczny w ofercie Bartona, przeznaczony dla tych, którzy oczekują dużej ilości miejsca i sporej dozy komfortu. Znajdziesz tu m.in. obszerną kanapę z oparciem dla pasażera, pełne oświetlenie LED, czytelny kolorowy ekran LCD, 12-calowe koła, a nawet zintegrowane głośniki z radiem i Bluetooth! Najważniejszy jest jednak silnik o mocy aż 3 kW. Dzięki niemu przyspieszenie do prędkości maksymalnej 45 km/h jest naprawdę dynamiczne, nawet w czasie jazdy w dwie osoby. Bateria litowo-jonowa jest wyjmowana, dzięki czemu można ją zabrać do domu i wygodnie naładować ze zwykłego gniazdka. Jedno ładowanie zapewnia realny zasięg do 50 km. Barton E-max One Li-Ion kosztuje 9399 zł.

Więcej informacji o motocyklach i skuterach Barton znajdziecie na stronie https://barton-motors.pl

Udostępnij ten post


REKLAMA

Zostaw komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany

Możesz używać tagów HTML i następujących atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>