Informacje prasowe

Dzień z NIU w Motor-Land 29.05.2021

Dzień z NIU w Motor-Land 29.05.2021

Wyłączny importer elektrycznych skuterów NIU, warszawska firma Motor-Land w najbliższą sobotę (29.05.2021) zaprasza wszystkich entuzjastów elektrycznych pojazdów, a także tych którzy już mają w swoim posiadaniu pojazd NIU, na jedyny w tym roku dzień z elektrycznymi skuterami NIU. 29 maja w godzinach 10-15 w siedzibie Motor-Land w Dziekanowie Nowym przy ul. Kolejowej 362/364 czekać będzie na Was masa atrakcji, w programie między innymi: testowanie kondycji baterii GRATIS bezpłatne sprawdzenie stanu technicznego waszego NIU możliwość jazdy testowej skuterem elektrycznym NIU na terenie eventu Hot-dogi i przekąski vege z grilla włoska kawa gratis! konkursy sprawnościowe z nagrodamSerdecznie zapraszamy!

Wyłączny importer elektrycznych skuterów NIU, warszawska firma Motor-Land w najbliższą sobotę (29.05.2021) zaprasza wszystkich entuzjastów elektrycznych pojazdów, a także tych którzy już mają w swoim posiadaniu pojazd NIU, na jedyny w tym roku dzień z elektrycznymi skuterami NIU.

29 maja w godzinach 10-15 w siedzibie Motor-Land w Dziekanowie Nowym przy ul. Kolejowej 362/364 czekać będzie na Was masa atrakcji, w programie między innymi:

  • testowanie kondycji baterii GRATIS
  • bezpłatne sprawdzenie stanu technicznego waszego NIU
  • możliwość jazdy testowej skuterem elektrycznym NIU na terenie eventu
  • Hot-dogi i przekąski vege z grilla
  • włoska kawa gratis!
  • konkursy sprawnościowe z nagrodam
    Serdecznie zapraszamy!

Udostępnij ten post

Beniamin to specjalista od "chińczyków". Członek Klubu Chińskich Motocykli. Związany z produkcją dla motoryzacji od 2007 r. Na co dzień pracuje jako kierownik zakładu produkcyjnego. Z wykształcenia technik elektronik systemów komputerowych, inżynier elektrotechniki, magister automatyki i metrologi.

REKLAMA

Zostaw komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany

Możesz używać tagów HTML i następujących atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>