@bisw
Aktywny 8 miesiąc, 2 tydzień temu-
bsw skomentował motocykl 8 rok temu
Unia skutecznie go zabiła wprowadzając EURO4…
-
bsw skomentował motocykl 8 rok temu
Być może tuleje wahacza…
-
bsw commented on the post, Nowości przedstawione na targach w Warszawie [FILM] 8 rok, 1 miesiąc temu
Tak – mieszkam na wsi ale chyba nie zadupiu bo mój pies jeszcze szczeka paszczą…
„Kolorowi” na ulicach to normalny proces związany z postępującą globalizacją. Nie mam z tym problemu – niech przyje[…] -
bsw commented on the post, Nowości przedstawione na targach w Warszawie [FILM] 8 rok, 1 miesiąc temu
1. Dzięki „sprowadzeniu” Ukraińców którzy jednak pracują udało się uniknąć najazdu innej „maści” nierobów.
2. Płace w Polsce _nigdy_ nie będą takie jak na zachodzie. Wszelkie próby dogonienia zachodu będąc[…] -
bsw commented on the post, Nadesłane od czytelnika: Dywagacje o Polskim motocyklu. 8 rok, 1 miesiąc temu
Chińczycy do motocykli nic nie projektowali. Wzięli silniki japońskie na warsztat i zrobili inżynierię wsteczną.
Stąd dla przykładu:
Romet K ma silnik z Hondy CG
Barton Classic – Honda CB
Junak RS – Yamaha[…] -
bsw commented on the post, Nadesłane od czytelnika: Dywagacje o Polskim motocyklu. 8 rok, 1 miesiąc temu
Sezon ogórkowy się zaczyna…
-
bsw opublikował nowy komentarz aktywności 8 rok, 1 miesiąc temu
-
Profil bsw został zaktualizowany! 8 rok, 1 miesiąc temu
-
bsw odpowiedział(a) na temat Jaka 125 dla kobiety, do 4 tys zł ? na forum Opinie 8 rok, 1 miesiąc temu
Autorka nie pisała że ma być nowy. Za 4 tys można wyrwać używkę w dobrym stanie – sam tak zrobiłem. Co do osiągów – myślę że to wygórowane oczekiwania osoby początkującej 🙂 Jak się już trochę obezna z tematem to skonfrontuje te wyobrażenia do rzeczywistości.
-
bsw odpowiedział(a) na temat hps125 x cb125r x wr125 na forum Opinie 8 rok, 1 miesiąc temu
Gratulujemy zakupu i życzymy szerokości !
A po jakimś czasie (kiedy admini raczą już dodać ten model do katalogu) liczymy na krótkie podsumowanie 🙂
-
bsw odpowiedział(a) na temat Keeway TXM 125i vs TX 125i na forum Opinie 8 rok, 1 miesiąc temu
Nie są identyczne – ale faktycznie różnią się głównie kołami.
TX to Enduro (szprychowe koła i kostkowany bieżnik),
TXM to Supermoto (koła odlewane i bieżnik szosowy).(Swego czasu Romet też miał w ofercie dwa bliźniacze modele RX Tour i RX Street).
-
bsw odpowiedział(a) na temat Jaka 125 dla kobiety, do 4 tys zł ? na forum Opinie 8 rok, 1 miesiąc temu
Sam kupiłem rok temu 2-letni J123 i mogę ten model polecić z czystym sumieniem. Zrobiłem nim bez absolutnie żadnych problemów ponad 3 tys. Spalanie przy ostrym użytkowaniu ok. 3,3 – w trasie nieco mniej.
Ale co do prędkości podróżnej 100km/h – to mrzonka. Większość standardowych…Rozwiń -
bsw odpowiedział(a) na temat Gdzie kupić 125cc:) pytanie do ludzi z podkarpacia(Rzeszów-Krosno-jasło) na forum Opinie 8 rok, 1 miesiąc temu
Kolega Langer zawsze powtarza aby kupować „u siebie” a nie na internetach. Wada kupowania na odległość jest też taka że lokalny „serwis” się krzywi i za przegląd liczy podwójnie…
Ale z serwisami to ogólnie jest kiepsko – pracują tam ludzie z łapanki. Zdarza się że trzeba poprawiać po…Rozwiń
-
bsw odpowiedział(a) na temat Gdzie kupić 125cc:) pytanie do ludzi z podkarpacia(Rzeszów-Krosno-jasło) na forum Opinie 8 rok, 1 miesiąc temu
Niestety nie doradzę – ale taką refleksję off-topic:
Zauważyłem że na Twojej liście nie ma Rometa a to przecież firma z Podkarpacia 😉 -
bsw skomentował motocykl 8 rok, 1 miesiąc temu
Dzięki skutecznym działaniom ZSRE chińczyki są z tego rynku eliminowane. Ewidentnie nie radzą sobie z wtryskiem, albo nie chce im się (nie opłaca?) tego zrobić dobrze. W każdym razie użytkownicy Racerów mają z nim[…]
-
bsw skomentował motocykl 8 rok, 1 miesiąc temu
No proszę – a dwa dni temu jeszcze tam były. Zatem Almot potwierdził że RS-ów nie będzie i w tym roku (a zapewne nigdy).
-
bsw skomentował motocykl 8 rok, 1 miesiąc temu
Dobre pytanie :-]
Jeśli chodzi o chińczyka to to co jest na stronach importerów a to co dostępne u „dealerów” to kompletnie dwie sprawy. Ponadto to nie jest tak że sobie kupujesz co i kiedy chcesz – obowi[…] -
bsw skomentował motocykl 8 rok, 1 miesiąc temu
Cały tamten rok przesuwano, i nadal ta sama śpiewka – obawiam się że w tym roku też go nie będzie…
-
bsw odpowiedział(a) na temat hps125 x cb125r x wr125 na forum Opinie 8 rok, 1 miesiąc temu
Każda 125 wygląda jak zabawka – taki ich urok. Z tych 3 zaproponowanych wybrałbym Hondę. WR to do miasta przerost formy nad treścią a HPS to takie nie wiadomo co. Z markowych można looknąć jeszcze na Suzuki gsx – chociaż jak duke się nie podobał to suzi pewnie też nie
-
bsw odpowiedział(a) na temat hps125 x cb125r x wr125 na forum Opinie 8 rok, 1 miesiąc temu
A może nowy ktm duke ?
- Wczytaj więcej
