Motovlog

Z Polski do Turcji na 125-tce

Z Polski do Turcji na 125-tce

Wielu uważa, że 125-tka to zbyt mały pojazd, aby można nim pokonywać długie dystanse. Oguzhan Gunaydin udowadnia, że wcale tak nie jest. Wyruszył w spontaniczną trasę na Kymco People 125i GT. Drwi nieco przy tym z właścicieli dużych motocykli, którzy chwalą się że przejechali 500 km jednego dnia.

Udostępnij ten post

Założyciel strony motocykle125.pl. Z wykształcenia technik mechanik pojazdów samochodowych. Z pasji programista prowadzący własną działalność.

REKLAMA

4 komentarze

 1. To Panu przez 4lata nie udało się przerejestrowac motocykla z Końskich na Pruszków?
  Akurat skutery Kymco są popularne w Europie, szczególnie Włochy, Francja, więc ktoś tu ściemnia, albo nie ma wiedzy.
  Kawa J300 tj. Newdowntown
  A ostatnia kwestia to logo MotorLand, czyli materiał marketingowy. Jak już chcieli dobrą opinię o długowieczności Kymco, trzeba było gadać z reporterem GW, który Xtingiem 500 zrobił 100tys. km.

  Odpowiedz
 2. Świetny filmik i klasa gościu (poukładane w głowie ma)
  Podziwiam takich ludzi, ot !! wsiąść na skuter i pojechać sobie do Turcji.
  Brawo !!
  A to, że filmik/wyprawa być może sponsorowana przez Motor-Land , a któż by nie skorzystał ?

  Odpowiedz
 3. Witam! mam zamiar pobic rekord trwałosci silnika rometa zk 125 czyli na poczatek 100 tys km bez remontu! Do dnia dzisiejszego ma przejechane 39 tys km! silnik w ty motocyklu to pierwsza klasa!

  Odpowiedz
  • Ten silnik nie zrobi więcej niż 60tys (wycierają się tryby 3-go biegu, ponadto wraz z przebiegiem wzrasta prawdopodobieństwo zablokowania któregoś łożyska przez metalowy paproch).
   Ale powodzenia !

   Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany

Możesz używać tagów HTML i następujących atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>