Blog / Informacje prasowe

Wyjątkowa wyprzedaż w Barton Motors! Promocyjne ceny pojazdów z rocznika 2021.

Wyjątkowa wyprzedaż w Barton Motors! Promocyjne ceny pojazdów z rocznika 2021.

˙

Wyjątkowa wyprzedaż w Barton Motors! Promocyjne ceny pojazdów z rocznika 2021.

Galopująca inflacja i problemy z dostawami towarów to ostatnimi czasy codzienność, także na polskim rynku. Jeżeli myśleliście, że w tym roku, jak i w poprzednich latach, na jesieni ceny nowych motocykli i skuterów będą spadały, to niestety możecie srogo się zawieść… Jednak w tej kwestii Barton Motors nie zawodzi! Oto nadeszła posezonowa promocja obejmująca wszystkie pojazdy tego producenta!

Barton Motors to marka specjalizująca się w motocyklach i skuterach pojemności 50 i 125 cm3. W ich stale poszerzającej się ofercie znajdziecie również skutery elektryczne, crossy do pojemności 300 cm3, a także pitbike’i oraz quady dla dorosłych i dzieci. Cała oferta obejmująca 39 modeli,  jest od teraz, aż do wyczerpania zapasów, dostępna w promocyjnych cenach, co jest w tym dziwnym roku 2021 bardzo nietypowe…

Uwaga wyprzedaż! Barton Motors obniża ceny pojazdów z rocznika 2021.

 Ogólnokrajowy trend, w obliczu szalejącej inflacji odbijającej się na wzroście cen wszystkich towarów i usług oraz niestety również paliwa, a także wciąż tlącej się pandemii, kieruje obywateli do zakupu ekonomicznych środków transportu indywidualnego. Niezależność, jaką daje posiadanie własnego ekonomicznego skutera czy motocykla małej pojemności, jest nieoceniona w obecnie panujących warunkach.

Włodarze marki Barton Motors dostrzegają obecną sytuację i reagują na nią w sposób przeciwny do innych marek – zamiast podwyższać, obniżając ceny swoich produktów. Przy ograniczonej dostępności tanich i dobrych jakościowo pojazdów można się spodziewać, że ich sprzęty bardziej prędzej niż później znikną z salonowych podłóg i półek magazynów wysokiego składowania. Barton Motors, wychodząc na przeciw naszym potrzebom zakupowym, wprowadza zatem promocyjne ceny na wszystkie swoje pojazdy dostępne w sieci dealerskiej. Od tej chwili, aż do wyczerpania zapasów (a dużo ich nie ma) każdy nowy pojazd z napisem Barton na baku kosztować będzie 400 zł mniej.

Uwaga wyprzedaż! Barton Motors obniża ceny na wszystkie skutery, motorowery, motocykle i quady rocznika 2021!

Obniżka ta tyczy się także pojazdów elektrycznych, choć ww. baku nie posiadają. Mimo tego, że pojazdy elektryczne nie są jeszcze w naszym kraju bardzo popularne, to warto na nie zwrócić uwagę, szczególnie wobec wzrostu cen paliw. Pojazdy elektryczne Bartona można kupić już od 6500 zł, a dalsze ich użytkowanie jest niemal bezkosztowe – naładowanie do pełna baterii, pozwalającej na przejechanie ponad 70 km, to wydatek rzędu 3 zł, czyli obecny koszt pół litra benzyny…

Nie czekaj do ostatniej chwili, bo będzie za późno! Już teraz sprawdź ofertę pojazdów na stronie Barton Motors lub odwiedź najbliższy salon partnerski Barton Motors, gdzie doradzą ci nasi fachowcy.

Udostępnij ten post

Beniamin to specjalista od "chińczyków". Członek Klubu Chińskich Motocykli. Związany z produkcją dla motoryzacji od 2007 r. Na co dzień pracuje jako kierownik zakładu produkcyjnego. Z wykształcenia technik elektronik systemów komputerowych, inżynier elektrotechniki, magister automatyki i metrologi.

REKLAMA

Jeden komentarz

  1. Mądre podejscie lepiej zarobic mniej ale zarobic niż nic nie zarobić !!!!!

    Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany

Możesz używać tagów HTML i następujących atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>