Blog / Ciekawostki / Nowości

Relacja z wystawy motocyklowej

Relacja z wystawy motocyklowej

Video relacja z 7 Ogólnopolskiej Wystawy Motocykli, która odbyła się w Warszawie. Film udostępnił miłośnik motocykli, Krzysztof Troka. Zapraszamy na jego blog!

Dzięki uprzejmości Pana Krzysztofa, te osoby, które nie mogły być na wystawie, mogą ocenić, co straciły. Błyszczące się maszyny widać na każdym kroku, zarówno te żywe jak i mechaniczne.
Oto link do pełnego wpisu na Blogu Jaskiniowca.
Dzisiaj otrzymaliśmy także komunikat od agencji PR, że nieobecny na wystawie Romet, szykuje się na wystawę Motor Show, która odbędzie się w Poznaniu w kwietniu. Na tej wystawie znajdziemy nowość – Romet R125 CVT. Jest to jedyna na rynku hybryda, która łączy wygląd motocykla z komfortem jazdy na skuterze dzięki bezstopniowej przekładni biegów. Będzie można podotykać także Hyosungi i Keeway’e.
Czekamy!

Udostępnij ten post

Założyciel strony motocykle125.pl. Z wykształcenia technik mechanik pojazdów samochodowych. Z pasji programista prowadzący własną działalność.

REKLAMA

Zostaw komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany

Możesz używać tagów HTML i następujących atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>