Informacje prasowe

Kup 125-tkę Bartona, zgarnij akcesoria za 400 zł – promocja!

Kup 125-tkę Bartona, zgarnij akcesoria za 400 zł – promocja!

Jeśli akurat macie chrapkę na Bartona, to żal byłoby nie skorzystać.

Na rozpoczęcie sezonu Barton postanowił zadbać o nowych nabywców 125-tek. Jeśli kupiłeś właśnie Bartona 125 z poprzedniego rocznika, zarejestruj swój zakup na stronie www.barton-motors.pl/promocja. Dobierz do swojego nowego motocykla Pakiet Startowy, płacąc za każdy produkt tylko złotówkę (do kwoty 400 zł). W przypadku przekroczenia kwoty 400 zł, wystarczy dopłacić resztę kurierowi i odebrać swój Pakiet Startowy.

Dobierz te akcesoria, których potrzebujesz

Lista produktów biorących udział w promocji jest długa, dzięki czemu możesz skutecznie dobrać te akcesoria, które faktycznie będą Ci potrzebne. Ty decydujesz, co wchodzi w skład Twojego Pakietu Startowego. Do wyboru są: różne rodzaje kasków motocyklowych takich marek jak Just1 i Origine, zabezpieczenia motocyklowe marki Kovix, pokrowce motocyklowe Moretti, czy rękawiczki i gogle Just1. Dostępność produktów jest ograniczona.

Jak odebrać Pakiet?

Aby odebrać Pakiet, nie potrzebujesz papierowego vouchera, ani wizyty w sklepie. Wszystko odbywa się przez internet, a wybrane akcesoria otrzymasz kurierem do domu lub wybranego miejsca.

Wystarczy, że zarejestrujesz zakup nowego motocykla lub skutera Barton 125 (z homologacją drogową) dokonany w okresie od 6.03.2023 do 31.03.2023 na stronie www.barton-motors.pl/promocja. Pamiętaj, że potrzebujesz załączyć skan/zdjęcie dowodu zakupu, na którym widoczne są takie informacje jak VIN, rok produkcji, data i miejsce zakupu.

Promocja dotyczy motocykli i skuterów 125 marki Barton z rocznika 2022 (i starsze) kupionych w dowolnym Salonie Barton na terenie całej Polski. Wśród motocykli objętych akcją znajdują się m. in. sportowy Barton Blade-R, turystyczny Barton GT 125, czy wygodny maksi skuter Barton B-max.

Nie przegap okazji na rozpoczęcie sezonu z Barton Motors! Wejdź na stronę www.barton-motors.pl/promocja i skorzystaj z wyjątkowej promocji na akcesoria motocyklowe.

Udostępnij ten post


REKLAMA

Jeden komentarz

  1. No zmieńcie wkoncu ten dział z informacje prasowe na dział reklamy

    Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany

Możesz używać tagów HTML i następujących atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>