Informacje prasowe

Black Week 2023 w salonach sprzedaży VOGE

Black Week 2023 w salonach sprzedaży VOGE

Grupa BMB, wiodący na polskim rynku importer motocykli, skuterów i quadów ogłasza wyjątkową promocję z okazji Black Week 2023. Tylko teraz do zakupu każdego skutera czy motocykla marki VOGE otrzymasz pakiet startowy o wysokości 700 zł brutto, płacąc za niego symboliczną złotówkę. Możesz go przeznaczyć na różne akcesoria dla siebie lub swoich bliskich!

Tegoroczny Black Week to niepowtarzalna okazja na zaopatrzenie się w akcesoria, które są przydatne przy użytkowaniu każdego jednośladu. Do wyboru są markowe kaski, gogle, rękawiczki, zabezpieczenia antykradzieżowe, pokrowce, kufry czy akcesoryjne oświetlenie LED. Lista produktów jest bardzo długa, dzięki czemu możesz skutecznie dobrać te rzeczy, które faktycznie będą Ci potrzebne. Akcesoria pochodzą z oferty znanych większości polskich motocyklistów marek – Moretti Parts, Just1 Racing, Origine Helmets czy Kovix Security. Już teraz możecie cieszyć się nowym jednośladem i wyruszyć w trasę już na samym początku kolejnego sezonu. Oferta jest ograniczona ilościowo i czasowo, także nie zwlekaj i jak najszybciej odwiedź jeden z salonów dealerskich marki VOGE.

Promocja Black Week 2023 w szczegółach

Warunkiem otrzymania pakietu startowego o wartości 700 zł jest zakup pojazdu z bieżącej oferty dealerskiej VOGE w okresie od 17 do 30 listopada 2023. W asortymencie marki VOGE znajdziecie pełne spektrum jednośladów od kompaktowych skuterów (SR4 MAX), poprzez motocykle miejskie (125R, 500AC, 525ACX) do trwałych turystyków (500DS, 525DSX, 650DS). Od popularnych sprzętów na prawo jazdy kat. B (125cm3) po „dorosłe” 650ki –  na pewno każdy zainteresowany zakupem nowej maszyny znajdzie coś odpowiadającego jego potrzebom.

Aby odebrać pakiet startowy oraz wybrać potrzebne akcesoria wystarczy zgłosić się do punktu sprzedaży pojazdu i udokumentować to dowodem sprzedaży, na którym widoczne są takie informacje jak marka, model, data oraz adres punktu naszego przedstawiciela.

Nie przegap okazji, jaką daje Ci Black Week 2023 i skorzystaj z tej szczególnej promocji. Listę dealerów znajdziesz pod adresem www.voge.pl/gdzie-kupic Szczegóły promocji – https://voge.pl/aktualnosci/voge-dorzuca-700-zl-na-akcesoria-do-pojazdow-zakupionych-w-black-week-2023

Udostępnij ten post


REKLAMA

Zostaw komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany

Możesz używać tagów HTML i następujących atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>