@bisw
Aktywny 8 miesiąc, 2 tydzień temu-
bsw commented on the post, Mleko następne, czyli co po 125cc 8 rok, 4 miesiąc temu
Podstawowy problem z brakiem rynku ~250 to mentalność. Kiedyś motocykl był etapem przejściowym pomiędzy rowerem a samochodem. Samochody były wówczas drogie i mało dostępne. Kiedy samochody spowszechniały to motocyk[…]
-
bsw commented on the post, Moje TOP 5 Chińskich firm produkujących motocykle 8 rok, 4 miesiąc temu
To mocno subiektywna lista Beniamina – proszę się tym zbytnio nie sugerować.
Np. nie ma już dobrych tanich popularnych Kiden/Tayo (Guangdong?)… -
Profil bsw został zaktualizowany! 8 rok, 4 miesiąc temu
-
bsw commented on the post, Do trzech razy sztuka – czyli kupowanie wymarzonego Junaka m16 125. 8 rok, 4 miesiąc temu
Jest w profilu – Junak123 – już z drobnymi poprawkami 🙂
A kupiłem go za kwotę 1,5 x koszt prawa jazdy kat A wyliczony przez @Sebastian Wave – Blue Moon vlog w poniższym filmie 😉 -
bsw commented on the post, Do trzech razy sztuka – czyli kupowanie wymarzonego Junaka m16 125. 8 rok, 4 miesiąc temu
Inne plusy 125 (jak dla mnie):
– małe gabaryty i masa przez co mogę go trzymać w garażu obok auta gdzie z dużym moto bym się nie zmieścił. Dzięki małej szerokości zdecydowanie łatwiej też przecisnąć s[…] -
bsw commented on the post, Nowe małolitrażowe Suzuki za 5500PLN? 8 rok, 4 miesiąc temu
Varadero już nie produkują.
Produkcję zakończono w 2012 roku. -
bsw commented on the post, Do trzech razy sztuka – czyli kupowanie wymarzonego Junaka m16 125. 8 rok, 4 miesiąc temu
Chińczykom nie udało się zrobić 15 konnego silnika. Junak RS z czterozaworową głowicą i chłodzeniem cieczą ma ok. 12KM i wyceniono go na 10k (pomijam że nie udało się – póki co zaimplementować mu mapy wtrysku, stąd[…]
-
bsw commented on the post, Co będziemy mogli zobaczyć na targach Warsaw Motorcycle Show 2018? 8 rok, 4 miesiąc temu
Hondy nie ma na liście wystawców…
-
bsw opublikował nowy komentarz aktywności 8 rok, 4 miesiąc temu
To oni powinni uważać – ale tego nie robią… A skutki mogą być opłakane – i wiadomo dla kogo. Zatem uważam że jazda rowerem w dużym ruchu miejskim to proszenie się o kłopoty. Wiem o tym bo z konieczności tak jeździłem – ale było to bardzo traumatyczne doświadczenie…
-
bsw opublikował nowy komentarz aktywności 8 rok, 4 miesiąc temu
Co ty bredzisz – przecież to jeździ z prędkościami rowerowymi. Próbowałeś kiedyś na wielopasmowej drodze z V=70 jeździć rowerem ? Powodzenia!
Przepchniesz się na początek aby później zostać obtrąbionym i niemalże zepchniętym z drogi.
Poza tym szerokość jest spora – nie nadaje się to do pr…Rozwiń-
Na cienkich szosowych gumach i sportowym siodełku jazda po kostce czy płytkach chodnika to masakra, więc zostaje ulica. Uważać trzeba na autobusy i kurierów, a i ciężarówki budowlane
-
To oni powinni uważać – ale tego nie robią… A skutki mogą być opłakane – i wiadomo dla kogo. Zatem uważam że jazda rowerem w dużym ruchu miejskim to proszenie się o kłopoty. Wiem o tym bo z konieczności tak jeździłem – ale było to bardzo traumatyczne doświadczenie…
-
-
-
bsw opublikował nowy komentarz aktywności 8 rok, 4 miesiąc temu
A co w nim fantastycznego? Gdzie takim pokrakiem jeździć?
-
Jak to gdzie? Do roboty 🙂 … Zwróć uwagę że jego szerokość wcale nie jest dużo większa od motocykla, wiec spokojnie między autami śmigasz w korku, tak samo jak skuterem.
-
Co ty bredzisz – przecież to jeździ z prędkościami rowerowymi. Próbowałeś kiedyś na wielopasmowej drodze z V=70 jeździć rowerem ? Powodzenia!
Przepchniesz się na początek aby później zostać obtrąbionym i niemalże zepchniętym z drogi.
Poza tym szerokość jest spora – nie nadaje się to do pr…Rozwiń-
Na cienkich szosowych gumach i sportowym siodełku jazda po kostce czy płytkach chodnika to masakra, więc zostaje ulica. Uważać trzeba na autobusy i kurierów, a i ciężarówki budowlane
-
To oni powinni uważać – ale tego nie robią… A skutki mogą być opłakane – i wiadomo dla kogo. Zatem uważam że jazda rowerem w dużym ruchu miejskim to proszenie się o kłopoty. Wiem o tym bo z konieczności tak jeździłem – ale było to bardzo traumatyczne doświadczenie…
-
-
-
-
-
bsw commented on the post, Nowe małolitrażowe Suzuki za 5500PLN? 8 rok, 4 miesiąc temu
no i filmik 🙂
-
bsw commented on the post, Nowe małolitrażowe Suzuki za 5500PLN? 8 rok, 4 miesiąc temu
O gustach się nie dyskutuje ale ten motorek mi się nie podoba. Jest taki…”hinduski”. W Polsce moda na takie była na przełomie lat 60-tych i 70 tych – patrz SHL Gazela.
Tylko dołożyć mu antenkę z ping-pongiem 😉 -
bsw commented on the post, Nowe małolitrażowe Suzuki za 5500PLN? 8 rok, 4 miesiąc temu
Za 20 tys można kupić nowiutką Yamahe MT czy KTM duke. Ale zbyt wielu amatorów na to nie ma…
Na kieszeń Polaka to zbyt drogo. -
bsw commented on the post, Co będziemy mogli zobaczyć na targach Warsaw Motorcycle Show 2018? 8 rok, 5 miesiąc temu
Na Prądzyńskiego można było dojechać pociągiem. Rok temu namawiał mnie na zwiedzanie kolega, ale odmówiłem – w rezultacie i on nie pojechał. W tym roku – z racji na nowości – bym się wybrał ale na jakieś zadup[…]
-
bsw commented on the post, Chińskie propozycje na rok 2017, według Dawida McMullana 8 rok, 5 miesiąc temu
A gdzie ten błąd ?
To przecież artykuł sprzed roku… -
bsw opublikował nowy komentarz aktywności 8 rok, 6 miesiąc temu
Teraz tak, ale rok czy dwa temu absolutnie nie – już się wyrobiłem 🙂
Kiedyś w ramach eksperymentu pokazywałem nasz katalog kilku osobom nie związanym wcześniej z motocyklami z pytaniem które moto im się podoba. Wybierali wyłącznie choppery/classiki. Do stylistyki nakeda/street fightera t…Rozwiń -
bsw opublikował nowy komentarz aktywności 8 rok, 6 miesiąc temu
Nie wejdzie – jest zbyt awangardowy.
Większość klientów w segmencie 125 to nowicjusze, a nowicjusze mają gust raczej konserwatywny.-
Ileż to było zachwytów nad np. Mondialem Hipster 125 czy innymi nowościami. Cóż z tego, że opinie potencjalnych klientów entuzjastyczne, jak na wyniki sprzedażowe nijak się nie przełożą.
-
Andrzej wszystko się rozbija o hajs 😁. Mundial kosztuje coś koło 14000,-zł Dla bogatych dżentelmenów… Gdyby ten motocykl kosztował na poziomie Junaka rs ….no to znalazłoby się paru chętnych. Ale ten Zontes ma rozmach. Pokazał serię z silnikami 310cc a w śród nich Adv gdzie np BMW gs 310…Rozwiń
-
-
Bsw a tam.😁..Jakby był za 7500 w detalu to byśmy nie patrzyli na konserwatyzm tylko byśmy chcieli dużo za mało. Ale podoba Ci się? Jezdzilbys taką 125cc? Ja tak.
-
Teraz tak, ale rok czy dwa temu absolutnie nie – już się wyrobiłem 🙂
Kiedyś w ramach eksperymentu pokazywałem nasz katalog kilku osobom nie związanym wcześniej z motocyklami z pytaniem które moto im się podoba. Wybierali wyłącznie choppery/classiki. Do stylistyki nakeda/street fightera t…Rozwiń
-
-
-
bsw odpowiedział(a) na temat Junak v12 Vintage kontra Keeway rks na forum Rankingi 8 rok, 6 miesiąc temu
Ponadto wcale nie jest „Superlight” i wygląda też przyciężko. Ale ja w cruiserach nie gustuję wiec może nie powinienem się wypowiadać.
-
bsw opublikował nowy komentarz aktywności 8 rok, 6 miesiąc temu
thx
- Wczytaj więcej
