Ściana

  • Pewnie że można. Ograniczenia są tylko w głowie (głównie tych co się nie odważyli). Ten co na małej pojemności pojechał na wyprawę wie czego potrzebuje.

  • Myślę że można by was tu pogodzić sentencją mojego dobrego kumpla z Klubu Chińskich Motocykli
    „Nie ważne jaki masz motocykl – ważne gdzie nim byłeś”

    I nie chodzi to o szpanerstwo, tylko o to że jeżdżąc mot[…]

  • Zontes mi się bardziej podoba – ma bardziej klasyczny wygląd. Honda ma te pseudosportowe nakładki na baku… No i Zontes jednak sporo tańszy – wersja na aluminiowych kołach była do wyrwania za 13k..[…]

  • bsw odpowiedział(a) na temat Barton Classic 125 czy Romet ZK125FX na forum Opinie 5 rok temu

    Nic nie polecam – jeśli musiałbym wybierać z tych dwóch wybrałbym Bartona – sam kupiłbym coś innego.

    Wybór motocykla to bardzo indywidualna sprawa uzależniona od osobistych preferencji, potrzeb ale też uwarunkowana np. wzrostem. Dlatego motocykla nie można kupować tylko czytając op…Rozwiń

  • Beniamin Mucha wrote a new post 5 rok temu

  • Scree odpowiedział(a) na temat Barton Classic 125 czy Romet ZK125FX na forum Opinie 5 rok temu

    Ok Panowie, dzięki za informację. Rozumiem, że polecacie, a przynajmniej jeden z was @bsw poleca Bartona.
    2000 zł to nie jest jakaś duża kwota, ale wolałbym wiedzieć, że to za jakość, a nie sam znaczek 🙂

  • bsw odpowiedział(a) na temat Barton Classic 125 czy Romet ZK125FX na forum Opinie 5 rok temu

    @PeterP obejrzyj oba silniki i znajdź jakieś różnice (poza kolorem i logiem na deklu sprzęgła).

  • Silnik jest ten sam co w Junaku 123 – klon Hondy CB.
    Nie wiem czy Tayo(Tyan) robi dla Senke ten silnik, czy tylko przekazał plany.
    Ale nie ma to znaczenia, bo Senke też miało bardzo dobre jakościowo silniki.
    Konstrukcyjnie i mocowo to jest to samo.

  • Bobber opublikował 5 rok temu

    Cześć wszystkim. Mam pytanie do Beniamina czy będzie w niedalekiej przyszłości test Junaka m15? Bo mimo słabego silnika do wagi tego sprzętu przynajmniej na zdjęciach bardzo mi się podoba. Na co dzień jeżdżę keeway superlight, który jak wiadomo nie jest demonem prędkości chodź na zębatc…Rozwiń

    • Zapytam Almotu czy jest dostępny na testy.

      • Bobber replied 5 rok temu

        Dzięki byłoby super, na przyszły sezon pewnie będę zmieniał motocykl i zastanawiam się właśnie między junakiem m15 a zontesem G1. Obydwa wyglądają jak dla mnie super a w 125 wygląd dla mnie ma duże znaczenie bo wiadomo że osiągi tak małej pojemności nie będą powalające. Jest jeszcze kwestia…Rozwiń

  • Bobber stał się zarejestrowanych użytkownikiem 5 rok temu

  • Load More

Ostatnio dodane motocykle

Junak RAW 125

Przeglądając katalog Junaka, mam wrażenie lekkiego deja vu za sprawą modelu Juna...

Statystyki

Motocykle 271
Blog 341
Komentarze 21300
Aktywność 431
Użytkownicy 620
Forum 397

Na forum