-
aerografit commented on the post, [HD]Prezentacja Benelli BKX 300 3 tydzień, 4 dzień temu
Racja to jest. Sam zauważyłem, że pomimo podobnych gabarytów na jednym motongu wyglądam (i czuję się) jak na motongu a na innym jak na rowerku który ukradłem dziecku :D. Wiadomo też że nie powinno się mieć takich[…]
-
aerografit zmienił/a swoje zdjęcie profilowe 4 tydzień temu
-
aerografit odpowiedział(a) na temat Laptop 15-16" motocyklem na forum Opinie 4 tydzień temu
W temacie transportu laptopa motocyklem (może odkopię temat starego trupa ale co tam, lubię to robić): sam nie raz dzień w dzień to robię. osobiście polecam kupić sobie taki plecak gamingowy. Osobiście mam taki z Genesis. Myślę osobiście że wożenie takiego sprzętu w kufrze jest średnio do…Rozwiń
-
aerografit commented on the post, [HD]Prezentacja Benelli BKX 300 4 tydzień temu
Powiedzcie mi, bo widzę, że powstają te różne całkiem ciekawe „motocykle katB”, Zontesy i takie tam. Czy na rynku 125tek pojawiły się jakieś maszyny dla ludzi ok 190cm? Bo do tej pory zatrzymałem się na Hondzie Va[…]
-
aerografit stał się zarejestrowanych użytkownikiem 4 tydzień temu
