Uncategorized

Z cyklu: Co po 125? Zontes 310M w trasie do Italii.

Z cyklu: Co po 125? Zontes 310M w trasie do Italii.

Jak to ja, mogłem wybrać dowolny motocykl z palety Zontesa, a wybrałem skuter. Jestem zdania, że blokada przed dalszymi podróżami siedzi tylko w naszej głowie. Więc wybrałem maksi skuter i wyznaczyłem azymut na Italię. Co widzieliśmy zobaczycie w osobnym filmie, tutaj spodziewajcie się omówienia w moim stylu.

Udostępnij ten post

Beniamin to specjalista od "chińczyków". Członek Klubu Chińskich Motocykli. Związany z produkcją dla motoryzacji od 2007 r. Na co dzień pracuje jako kierownik zakładu produkcyjnego. Z wykształcenia technik elektronik systemów komputerowych, inżynier elektrotechniki, magister automatyki i metrologi.

REKLAMA

2 komentarze

  1. Spalanie dobre, tylko że 500-600 pali do litra, litra i pół wiecej, czyli bez znaczenia jak ktoś używa przy przebiegach 8-10 tys rocznie. Dalej, test 1500 km, to jeszcze nic nie mówi. Powie po kilku latach eksploatacji i przebiegu 50-60 tys.. Opony niestety… do roku suchej jazdy i do kosza, chyba że ktoś lubi sprawdzać działanie ABS. Dobrze że wentylatory nie wyją non stop tak jak w Voge. Dużo elektroniki, czas pokaże czy niezawodnej, już jakiś problemy z systemem bezkluczykowym u wielu uzytkownikow. Generalnie skuter nie najgorszy, mocy tak wystarcza na 60% jazdy. Cena też nie najgorsza. Firma wchodzi widać mocno, dobrze jakby serwisy jakieś konkretne były, takto obawa o jakość usługi i części. Można zaryzykować… mozna, tylko po co te wszystkie przyciski, elektryka, tego nie rozumiem, mogli by to zrobić jako opcje, bo ja widzę dużo zbędnych pierdol. Im surowiej tym lepiej. Tester który nie włącza wszystkich trybów, to po co testować jak nie można o tym powiedzieć czy coś daje czy nie, Benek bez sensu, było sobie zrobić test na 100 km tego i tego trybu i byś mógł coś komuś przekazać, myślę że różnica w spalaniu by Ci dużo nie zmieniła. Jak ktos zna angielski to jest tyle recenzentów od których można się coś dowiedzieć, tutaj ze świecą szukać.

    Odpowiedz
    • Nowa Forza 125/350 również system bezkluczykowy i wszystko otwierane z przycisków. Zresztą konkurencja obecnie podobnie, kluczyk tradycyjny w skuterach to powoli coraz częstsza rzadkość

      Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany

Możesz używać tagów HTML i następujących atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>