Motovlog

Kymco CK1 – zdobywa zaufanie po 3 zakręcie

Kymco CK1 – zdobywa zaufanie po 3 zakręcie

Kymco CK1 ma 3 ważne cechy. Jest ładny, jest szybki i relatywnie tani. W tym odcinku zapraszam na wycieczkę do Kopalni odkrywkowej w miejscowości Roztoka obok Kleczewa. Koniecznie się tam zatrzymajcie.

Link do pełnego opisu

Udostępnij ten post

Założyciel strony motocykle125.pl. Z wykształcenia technik mechanik pojazdów samochodowych. Z pasji programista prowadzący własną działalność.

REKLAMA

5 komentarzy

 1. To jeszcze do kompletu zróbcie test Pulsara S125, żeby się nie opierać tylko na suchych domysłach.

  Odpowiedz
 2. Zatem zdaniem drogiej redakcji kymco ck czy keeway rkv warto teraz kupić? Oba w podobnej cenie. Kryzys wieku średniego mnie dopada i bylby to 1 motocykl.

  Odpowiedz
 3. Wrzuć do porównywarki. Wychodzi na to, że RKV ma większą moc przy niższej masie, tylny tarczowy, jest tańszy (znalazłem w promocji 6 800 z darmowa wysyłką) i ładniejszy. Za CK-1 przemawia być może lepsze zawieszenie i o dziwo – wyższa deklarowana prędkość maksymalna.

  Odpowiedz
  • Z porównania tych dwóch modeli wyciągam podobne wnioski. Liczę że „redakcyjni” podzielą się „wrażeniami” z jazdy, które trudno ująć w tabele.

   Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany

Możesz używać tagów HTML i następujących atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>