Informacje prasowe

Kufry Moretti Parts – praktyczne i niedrogie rozwiązanie do transportu bagażu motocyklisty

Kufry Moretti Parts – praktyczne i niedrogie rozwiązanie do transportu bagażu motocyklisty

˙

Jeśli chcesz w prosty sposób podnieść walory praktyczne swojego motocykla lub skutera, postaw na twardy kufer centralny. Jeśli potrzebujesz dodatkowej przestrzeni, np. w czasie wyjazdu turystycznego, możesz dołożyć kufry boczne. W ofercie marki Moretti znajdziesz estetyczne, wytrzymałe i niedrogie kufry, z których będziesz mógł korzystać przez wiele sezonów.

Każdy, kto używa pojazdu jednośladowego do codziennych aktywności – dojazdów do pracy, szkoły, czy na zakupy – prędzej czy później zmierzy się z koniecznością zabrania pewnej ilości bagażu. Oczywiście można skorzystać z plecaka czy torby przymocowanej do siedziska pasażera, ale jest to na dłuższą metę uciążliwe. Najlepiej sprawdzają się twarde kufry wykonane tworzywa sztucznego. Mają regularny kształt, są zamykane na kluczyk i chronią zawartość przed deszczem. Ich wielkość i pojemność można dobrać do własnych potrzeb. Ponadto kufry centralne, mocowane na bagażniku za siedziskiem pasażera, dają przewożonej osobie pewne oparcie dla pleców.

Na rynku istnieje wiele firm produkujących kufry do motocykli i skuterów, ale tylko niektóre z nich mogą zaoferować produkty wysokiej jakości w naprawdę przystępnych cenach. Jedną z nich jest Moretti, posiadające szeroką sieć sprzedaży w całej Polsce. W katalogu tego producenta znajdziemy kufry o pojemności od 10 do aż 58 litrów. Najmniejsze z nich dobrze wyglądają na niewielkich pojazdach, typu skuter 50 cm3 czy motorower. Są jednak wystarczająco pojemne, by zmieścić tam np. kompletny strój roboczy i drugie śniadanie. W największych kufrach, polecanych do większych i cięższych motocykli, zmieścimy chociażby dwa kaski integralne lub kompletny bagaż na dłuższy wyjazd.

Kufry zazwyczaj montujemy centralnie, na bagażniku, ale dostępne są również kufry boczne. Można w ten sposób zbudować bardzo pojemny system bagażowy. Do każdego kufra Moretti dołączona jest w standardzie uniwersalna płyta montażowa pasująca do prawie wszystkich modeli pojazdów. Należy jednak pamiętać o tym, że płyty montażowej nie mocujemy bezpośrednio do motocykla, tylko do przeznaczonego w tym celu bagażnika. Te zazwyczaj są produkowane do konkretnego modelu jednośladu i najczęściej należy dokupić je oddzielnie. Poniżej kilka najpopularniejszych modeli kufrów Moretti.

Moretti MR-808 – idealny na jeden kask

Kufer o pojemności 28 litrów, który pomieści jeden kask integralny. Wyróżnia się budową skorupy górnej – podniesiony do góry rant nad odblaskiem pozwala uniknąć uderzenia w kask przy zamykaniu kufra. Model ten wyposażony jest w system szybkiego wypięcia i zintegrowaną rączkę, dzięki której możemy wygodnie przenosić kufer jak walizkę. MR-808 występuje w dwóch kolorach: czarnym z czerwonym lub białym odblaskiem oraz białym z odblaskiem niebieskim.

Moretti MR-889 – przygotowany na większe potrzeby

Kolejnym popularnym kufrem Moretti jest model MR-889 o pojemności 47 litrów, który pomieści dwa kaski. Również ten model wyposażony jest w system szybkiego wypięcia, co pozwala zabrać go ze sobą bez posiadania żadnych narzędzi wspomagających. Charakteryzuje się wzmocnioną konstrukcją w porównaniu do najtańszych kufrów o dużej pojemności. Przekłada się to na długi czas użytkowania oraz dużą stabilność i odporność na wstrząsy i drgania. Model MR-889 dostępny jest w kolorach czarnym (połysk lub mat), białym i czerwonym (w kolorze ciemnej wiśni). Wszystkie te kufry mają czerwone odblaski.

Moretti MR-B66 – kufry boczne

Jest to zestaw dwóch kufrów bocznych o pojemności 23 litrów każdy, z górnym otwarciem ułatwiającym korzystanie z nich. Dostarczany jest wraz z pełnym zestawem montażowym, pozwalającym na zamocowanie kufrów bez potrzeby kompletowania dodatkowych elementów. Uniwersalność tych kufrów i bogaty zestaw mocowań pozwalają na montaż tego rozwiązania na prawie każdym modelu jednośladu.

Więcej informacji o produktach, cenach i dostępności znajdziecie na stronie https://www.morettiparts.pl/produkty/kufry-moretti/ oraz w punktach sprzedaży na terenie całego kraju.

Udostępnij ten post


REKLAMA

Zostaw komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany

Możesz używać tagów HTML i następujących atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>