@bisw
Aktywny 8 miesiąc, 2 tydzień temu-
bsw opublikował nowy komentarz aktywności 8 rok, 10 miesiąc temu
To nie to samo. Z końcem lat 80-tych robiłem coś takiego jak „karta motorowerowa” W tym samym czasie na placu odbywał egzamin praktyczny na kat A. Motocyklem Simson 50 trzeba było zrobić ósemkę i przejechać kawałek prostej zatrzymać się na linii i nawrócić. To było wszystko aby uzyskać wó…Rozwiń
-
bsw opublikował nowy komentarz aktywności 8 rok, 10 miesiąc temu
Na zimno używam nakładanych spodni przeciwdeszczowych (50pln) – membrana robi swoje a ubrać czy zdjąć nie problem, nawet przez buty (rozsuwane nogawki).
-
bsw opublikował nowy komentarz aktywności 8 rok, 10 miesiąc temu
Mniej modeli – OK. Ale wśród nich nie ma nic jak dla mnie atrakcyjnego: Dyskotekowy Division i niewiele mu ustępujące Z-One,
Nie wiadomo do kogo adresowane, niepraktyczne modele SCMB i Legend, przyciężkie ADV i RCR i jeden jedyny ZK, który wygląda przy tej zgrai jak z innej parafii. Brakuje…Rozwiń -
bsw opublikował nowy komentarz aktywności 8 rok, 10 miesiąc temu
Katalog jak katalog – ale oferta motocykli Rometa jest dość uboga i mało ciekawa w tym roku…
-
Niby tak. Natomiast moja uwagę i ciekawość wzbudza Valentine 125 cc . Niska masa porównywalna z moja Wave i piękny design jak Vespa 946 – krótko mówiąc jest w moim kręgu zainteresowań . Pojawiają się pierwsze ogłoszenia i foty i ze zdjęć widać ze jest nieźle 🙂 zoabaczymy – ten Romet może b…Rozwiń
-
Raczej jest stosunkowo droga, może i lepiej jak jest mniej modeli, bo wtedy łatwiej coś wybrać.
Valentine tj. taki miks różnych modeli Vespy, ale niestety brak widelca takiego jak w Vespie. Ciekawe czy Vespy nadal mają zapasowe koło pod obudową?-
Mniej modeli – OK. Ale wśród nich nie ma nic jak dla mnie atrakcyjnego: Dyskotekowy Division i niewiele mu ustępujące Z-One,
Nie wiadomo do kogo adresowane, niepraktyczne modele SCMB i Legend, przyciężkie ADV i RCR i jeden jedyny ZK, który wygląda przy tej zgrai jak z innej parafii. Brakuje…Rozwiń
-
-
-
bsw commented on the post, Jestem dorosły. Czy jazda motocyklem 125 to obciach? 8 rok, 10 miesiąc temu
Ja zauważyłem dziwną prawidłowość – 2 razy więcej pozdrowień w białym kasku niż w czarnym 🙂
-
bsw opublikował nowy komentarz aktywności 9 rok temu
Do marca była wyprzedaż rocznika 2016 za 9600. Ustawili wyższą cenę aby zwiększyć atrakcyjność wyprzedaży…W międzyczasie Yamaha wprowadziła nowy fajny model YS – musieli obniżyć cenę dla swojego „starocia”.
-
Profil bsw został zaktualizowany! 9 rok temu
-
Profil bsw został zaktualizowany! 9 rok, 1 miesiąc temu
-
bsw commented on the post, Jakie są przyczyny ząbkowania i nieregularnego zużycia opon motocyklowych? 9 rok, 1 miesiąc temu
Tak przy okazji opon intryguje mnie kwestia podmiany na nieco szersze tzn. aby z przodu zamiast 2,75 założyć 3,00.
1. Czy jest to możliwe ?
2. Czy wiąże się to z jakimiś problemami eksploatacyjnymi/ homologacyjnymi ? -
bsw opublikował nowy komentarz aktywności 9 rok, 1 miesiąc temu
Świetny pomysł – tylko dlaczego taki paskudny kolor. Powinien być w kolorach Motula 10w40 🙂
-
bsw commented on the post, Przegląd "chińczyków" z EURO 4? 9 rok, 1 miesiąc temu
Dylematy WSK->Japończyk->Chinka mam już za sobą.
Nowy z wtryskiem czy Starszy na gaźniku też już rozstrzygnąłem.Radość z motocyklizmu – nie o to mi chodzi. Szukam prostego i taniego jeździdełka do pracy. Już[…]
-
bsw commented on the post, Przegląd "chińczyków" z EURO 4? 9 rok, 2 miesiąc temu
Przepraszam, nie chciałem nikogo urazić.
Ale zrozum nie chcę wtopić. Na RX siedziałem (jakością detali czy spasowaniem nie powala). Strike nie widziałem, widziałem za to RKS (który był za mały – kolana mi się w pr[…] -
bsw commented on the post, Przegląd "chińczyków" z EURO 4? 9 rok, 2 miesiąc temu
Ad. Sytuacja Keeway’a w Polsce jest co najmniej kuriozalna. Wpisując w Google „keeway” na pierwszej pozycji dostajemy domenę zarejestrowana przez Rometa (z nieaktualną treścią):
Nowa domena nie jest w ogól[…]
-
bsw commented on the post, Przegląd "chińczyków" z EURO 4? 9 rok, 2 miesiąc temu
LBBJ94104DB……
-
bsw commented on the post, Przegląd "chińczyków" z EURO 4? 9 rok, 2 miesiąc temu
1. Części serwisowe miałem na myśli np. lampy, plastiki itd. – coś co może się uszkodzić, połamać a dopasowanie z innego modelu jest co najmniej problematyczne. Do Rometa wszystko jest dostępne (przynajmn[…]
-
bsw commented on the post, Przegląd "chińczyków" z EURO 4? 9 rok, 2 miesiąc temu
Zatem jest zarejestrowany, przywiozą mi w cenie na podwórko, ale zastanawiam się jeszcze nad kwestiami:
1. Ja wygląda dostępność części serwisowych – podobno niezbyt łatwo je kupić…
2. Na oczy tego modelu nie[…] -
bsw commented on the post, Przegląd "chińczyków" z EURO 4? 9 rok, 2 miesiąc temu
Do czasu… Kto 10-15 lat temu kupiłby chiński telefon. A dziś – HTC, Huawei, Meizu nikogo nie straszy… A jak ktoś chce niech przepłaca za Szajsunga tudzież może sobie – dla fasonu Nokie sprawić 😉
-
bsw commented on the post, Przegląd "chińczyków" z EURO 4? 9 rok, 2 miesiąc temu
No właśnie sam się zdziwiłem – ale ostatnio się objawił. Muszę się dopytać czy to zarejestrowane w ogóle jest, bo jak nie to jedynie na ryby polną drogą…
Ale czy Strike jest lepszy od RX’a ? Silniki GN'[…]
-
bsw commented on the post, Przegląd "chińczyków" z EURO 4? 9 rok, 2 miesiąc temu
Beniamin – apropos Keeway – co powiesz o Strike ?
NOS 2013 jest do wzięcia za niecałe 5tys… -
bsw commented on the post, Przegląd "chińczyków" z EURO 4? 9 rok, 2 miesiąc temu
Nie – kolej Transyberyjska biegnie rólwnolegle ale dużo dalej na północ (Omsk, Nowosybirsk,Irkuck). Na południe od niej jest ogromna Mongolia – pustynia bez żadnej linii kolejowej na południe do Chin…
- Wczytaj więcej

To wujek mi opowiadał lepszy egzamin z lat 70-tych. Zimą przy zalegającym śniegu, wydeptali 8-kę i pokonywali ją WSK-ą 125
I własnie tacy ósemkowo-wóeskowi motocykliści byli największymi przeciwnikami 125 na B…