@bisw
Aktywny 8 miesiąc, 2 tydzień temu-
bsw commented on the post, Jaki motocykl wybrać, chiński czy markowy? Podejście numer dwa. 8 rok, 8 miesiąc temu
Najtańsze „markowe” zaczynają się od ok. 12tys – dokładnie 2x tyle co Racer czy NKD i w tej cenie są wąskie opony, słaby silniczek i design miejskiego motorowerka. Za markowy motor co ma szersze gumy i mocnie[…]
-
bsw commented on the post, Jaki motocykl wybrać, chiński czy markowy? Podejście numer dwa. 8 rok, 8 miesiąc temu
Poczekaj do nowego roku i kup Japońca w promocji. W styczniu można było kupić Hondę CB125F z 2016 roku za 8900…
-
bsw commented on the post, Jaki motocykl wybrać, chiński czy markowy? Podejście numer dwa. 8 rok, 8 miesiąc temu
Nieprawda – wibracje są upierdliwe. Odkręcają się śrubki i stąd ta opinia o rozsypujących się chińczykach…
-
bsw odpowiedział(a) na temat Jaka 125-tka do transportu? na forum Opinie 8 rok, 8 miesiąc temu
Brawo – wygraliście konkurs na wykopalisko roku !
-
bsw commented on the post, Jaki motocykl wybrać, chiński czy markowy? Podejście numer dwa. 8 rok, 8 miesiąc temu
1. Z lampą masz rację (w swoim J123 też wymieniłem „oświetlacz” na reflektor z H4). Zarówno Polsar i RKS mają w lamapach halogen – ale jak świeci nie wiem…
2. Że RKS jest mały – zgoda – ale wątek dotyczył m[…] -
bsw commented on the post, Jaki motocykl wybrać, chiński czy markowy? Podejście numer dwa. 8 rok, 8 miesiąc temu
Stosunek mocy do masy jest w 125 b. ważny. Dlatego jak motorek ma standardowy silnik 10-11KM i wazy wiecej niż 120kg to nie ma się co dziwić że mułowaty. A niektóre potrafią ważyć i 160kg. M16 oryginalnie miała duż[…]
-
bsw commented on the post, Jaki motocykl wybrać, chiński czy markowy? Podejście numer dwa. 8 rok, 8 miesiąc temu
RKS ma też „przekombinowaną” lampę przednia i tylną i całe mnóstwo innych smaczków – ale dzięki temu wygląda nowocześniej ale przy tym stylowo nie dyskotekowo. Cenę wziąłem z oferty na alledrogo (-25% -> nie wiem[…]
-
bsw commented on the post, Jaki motocykl wybrać, chiński czy markowy? Podejście numer dwa. 8 rok, 8 miesiąc temu
Które Kymco – Pulsar ?
Sorki ale RKS jest dużo nowocześniejszy, ładniejszy i tańszy – 4 899.
:-] -
bsw commented on the post, Jaki motocykl wybrać, chiński czy markowy? Podejście numer dwa. 8 rok, 8 miesiąc temu
Nie wiem o którym Romecie mowa ale J121 i BC to tzw. soft choppery. Nie każdemu się ten styl podoba.
Wg. mnie chopper to motocykl dla lansu i spacerowych wyjazdów za miasto. Ale chopper 125 to trochę niep[…] -
bsw commented on the post, Jaki motocykl wybrać, chiński czy markowy? Podejście numer dwa. 8 rok, 8 miesiąc temu
Wtrysk jest bezobsługowy do czasu jak się zacznie psuć – a wtedy bez serwisu (z komputerem – których wiele nie ma !) ani rusz. Jak gaźnik niedomaga to wystarczy śrubokręt. A już tego demonizowania ssania komplet[…]
-
bsw commented on the post, Jaki motocykl wybrać, chiński czy markowy? Podejście numer dwa. 8 rok, 8 miesiąc temu
A co takiego wybitnego jest we wtrysku że tak go wszyscy wychwalają? RKS ma nowoczesny gaźnik podciśnieniowy. I w ogóle jeśli chodzi o silnik to jest dużo lepszy od tego z Travela (chociażby z uwagi na normaln[…]
-
bsw opublikował nowy komentarz aktywności 8 rok, 8 miesiąc temu
Gdyby nie ten „dyskotekowy” obrotomierz to kawa-ninja jako żywo :-]
-
bsw opublikował nowy komentarz aktywności 8 rok, 8 miesiąc temu
Chcesz donosić !?!
Proszę bardzo:
http://stopdrogowymwariatom.pl/jak-zglosic-wykroczenie/ -
bsw opublikował nowy komentarz aktywności 8 rok, 8 miesiąc temu
RS Pro to najbardziej oczekiwany model…
A ten RZ byłby całkiem do rzeczy gdyby nie te badziewne aluminiowe felgi. Na Expo w kwietniu pokazali 2 egzemplarze z malowanymi na czarno i w całkiem innym, ciekawszym kształcie. A jak będzie teraz ? -
bsw opublikował nowy komentarz aktywności 8 rok, 8 miesiąc temu
RZ już są od dawna…
Kiedy pojawią się RS Pro na wtrysku ?-
RZ-ty z pierwszej dostawy pojawiły się bodajże w lipcu i od razu zniknęły, obecnie wjeżdża do dilerów druga w tym roku dostawa. RS Pro raczej w tym roku nie będzie.
-
RS Pro to najbardziej oczekiwany model…
A ten RZ byłby całkiem do rzeczy gdyby nie te badziewne aluminiowe felgi. Na Expo w kwietniu pokazali 2 egzemplarze z malowanymi na czarno i w całkiem innym, ciekawszym kształcie. A jak będzie teraz ?-
Wzory malowania felg są różne w zależności od koloru nadwozia. Grafitowe i czerwono-czarny mają felgi czarne, a bordowe – czerwone z polerowanymi bokami.
-
-
-
-
bsw commented on the post, Test i prezentacja Benelli BN251 8 rok, 8 miesiąc temu
Proszę bardzo – ale na przyszłość pytaj we właściwym wątku:
-
bsw commented on the post, Test i prezentacja Benelli BN251 8 rok, 8 miesiąc temu
Zipp VZ-2 ma opony bezdętkowe.
-
bsw opublikował nowy komentarz aktywności 8 rok, 9 miesiąc temu
Może trafiłeś na wadliwy egzemplarz…
-
bsw opublikował nowy komentarz aktywności 8 rok, 9 miesiąc temu
Pinlock jest wart tych pieniędzy. Niestety przy obecnych temperaturach <10stC i mgle już nie daje rady i lekko zachodzi. Osobna sprawa że mgła osadza się na zewnętrznej stronie szybki w formie mikroskopijnych kropelek. Przetarcie szybki rękawiczką pomaga tylko na chwilę…
-
bsw opublikował nowy komentarz aktywności 8 rok, 9 miesiąc temu
Fotki fajne, chociaż biały chyba ładniejszy. W tylnej lampie ma żarówkę czy ledy ?
- Wczytaj więcej

Taa, sądziłem że ma masę ok. 100kg , a na stronie jest napisane 125kg. Junak 121Fl ma masę 115kg.
W ogóle to ludzie zapominają o tym właśnie stosunku mocy do masy, a potem problem bo nie chce 100km/h polecieć 😉