Poziom skuterowo

Strona główna Fora Opinie Poziom skuterowo

Przeglądają 4 wpisy - 1 przez 4 (z 4 w sumie)
 • Autor
  Wpisy
 • #1226 Reply
  Moto-Hacking
  Gość

  To znowu ja 😉 … Wasz ulubiony wywrotowiec

  Widzieliście ostatni artykuł na skuterowo?
  http://www.skuterowo.com/motocykl-nowy-chinski-vs-uzywany-japonski/

  Trwa dramatyczna walka o poprawienie wizerunku chińskich motocykli sponsorowana przez Almot. Nie dajcie się propagandzie. Skuterowo sprzedało się Junakowi i takie wpisy to efekt tego romansu.

  #1233 Reply
  Dawid Parus
  Keymaster

  Moto-Hacking, jak widać nikt się nie emocjonuje twoim wpisem. Internet zmierza w stronę okropnej komerchy i bylejakości – ameryki nie odkryłeś. Serwisy informacyjne nie mają z czego się utrzymać bo użytkownicy instalują ad-blocki. Zatem pozostają nam jedynie opinie zwykłych użytkowników, którzy posługują się językiem takim jaki im pasuje, pora do tego przywyknąć.

  #1235 Reply
  Beniamin Mucha
  Keymaster

  Hejka,

  Żeby mnie czasem nikt nie posądził o sponsoring ze strony chińskich importerów.
  Przejechałem na Chińczykach ponad 50tyś. km i nie taki diabeł straszny jak go malują. Staram się być obiektywny i opisywać występujące usterki trapiące konkretny model.

  Rzeczywiście Chinom do Japonii daleko, ale z roku na rok coraz bliżej (jakościowo i cenowo), ale koszty utrzymania dużo mniejsze i zwykle psują się pierdoły.

  Kiedyś mój kolega powiedział że Chiński motocykl to jak Tico w Gazie. Przewiezie z punktu A do B za małe pieniądze, ceny części można przeliczyć na wagę złomu a że czasem wymaga delikatnych napraw mechanicznych no cóż, cena cudów nie czyni…

  #1427 Reply
  Pawelmonte
  Gość

  Super temat.Reklam mam dosyć nawet w telefonie komórkowym(nawet kilka dziennie).Chińczykami zrobiłem dopiero ok. 25tyś.km i różnie bywało…a japonią ok.150tyś.i też serwis i części potrzebuje.Skuterowo com. rządzi się swoimi prawami a oglądamy bo coś się tam dzieje…i fajnie(jak mówi reklama).Nawet przestałem się pieklić na wieszanie psów na ,,chińczykach” w większości forach (bo zapomniał wół jak cielęciem był) a to opinie w sporej części byłych posiadaczy,,chińskiego złomu” choć wcześniej tak nie krzyczeli! Wszystkim można jeździć, nawet motorynką,byle z radością i GŁOWĄ! A pamięta ktoś że 15 lat temu zloty,,ogólne” nie wpuszczały poniżej 500ccm?(czasem wyjątkiem był JUNAK) a teraz zjajdzyngiem 50ccm wjedziesz! Więc to temat rzeka…i w necie miejsca nam nie zabraknie.Powodzenia.Pawel.

Przeglądają 4 wpisy - 1 przez 4 (z 4 w sumie)
Odpowiedz do: Poziom skuterowo
Twoje informacje