Plecak na moto – tak/nie – jaki?

Strona główna Fora Opinie Plecak na moto – tak/nie – jaki?

Przeglądają 3 wpisy - 1 przez 3 (z 3 w sumie)
 • Autor
  Wpisy
 • #3186 Reply
  Ritmo
  Gość

  Co znawcy uważają w temacie plecaków na motocykl? Czy są bezpieczne? Czy są cool? Jeżeli tak, to czy są jakieś specjalne pod moto? Na co zwracać uwagę?

  #3224 Reply
  Nowywbranży
  Gość

  Szukanie znawców na stronie o motorkach 125 ccm zawsze wydaje mi się nieco zabawne, bo większość to początkujący :D. Co ja uważam? Jak nie można mieć kuferka albo mieć go się nie chce, a chce się coś przewieźć, to plecak jest nadzwyczaj przydatny. Czy jest bezpieczny? Na 125 ccm na pewno, na większych pojemnościach musi mieć zapinanie w pasie, żeby się nie zsuwał – prawie wszystkie to mają. Czy jest cool? A czy to ważne? Jak się Tobie podoba, to jest cool, reszty motocyklistów to nie obchodzi.
  Czy są specjalne na moto? Są, allegro zaprasza, do wyboru, do koloru. Zwracać uwagę na wygląd, cenę i wykonanie. Plecaki mają jedną, dużą wadę – kiedy jest ciepło wywołują pocenie na plecach. Ani to fajne, ani przyjemne bo czuć dyskomfort podczas jazdy. Jak się plecak zdejmie, to ubrania i plecy są mokre, trzeba wtedy troszkę się pilnować, żeby nie przeziębić. 5 lat przejeździłem za małolata z plecakiem, więcej nie zamierzam.

  #3225 Reply
  Motto
  Gość

  Też chciałem kupić plecak, ale argument o przepoconych plecach mnie przekonał aby zainwestować w sakwy.

Przeglądają 3 wpisy - 1 przez 3 (z 3 w sumie)
Odpowiedz do: Plecak na moto – tak/nie – jaki?
Twoje informacje