Keeway superlight 125 używany

Strona główna Fora Opinie Keeway superlight 125 używany

Przeglądają 3 wpisy - 1 przez 3 (z 3 w sumie)
 • Autor
  Wpisy
 • #2273 Reply
  Tomasz
  Gość

  Witam!

  Od jakiegoś czasu noszę się z zamiarem zakupu motocykla 125. Będzie to mój pierwszy jednoślad. Myślałem nad Rometem Softchopperem nowym ze sklepu ale dziś odwiedziłem zupełnie przypadkiem firmę zajmującą się sprzedażą różnych maszyn i mają u siebie Keewaya Superlight używanego 2 lata z przebiegiem około 350 km. Gość odpalił go przy mnie i nie było żadnego problemu ale nie znam się na tym kompletnie wiec nie byłem w stanie sprawdzić go dokładnie. Cena jaką za niego chciał to 800€ (mieszkam i pracuję w Rydze). Na zimę chciałbym go przywieźć do Warszawy i trzymać w garażu podziemnym bo tutaj nie mam gdzie go przezimować. Czy myślicie że za tę cenę opłaca się zaryzykować czy lepiej w Warszawie po powrocie kupić nowego Softchoppera?
  Będę wdzięczny za wszelkie sugestie i opinie 🙂

  #2274 Reply
  Beniamin Mucha
  Keymaster

  Szczerze brał bym keewaya. Lepsza jakośc wykonania niż soft chopper.
  Ale softchopper zawsze ci ucieknie. Jednak te silniczki na łańcuszku są zrywniejsze.
  nie wiem też jakie koszty sprowadzenia…choć z Rygi na kołach wrócić przeciez możesz, a przygoda pewna. Jednak nim w trase to trochę kilometórw nawinąłbym lokalnie, żeby sprawdzić sprzęt.

  w wyborze jak zwykle nikt Ci nie pomoże. Możesz poczytać opinie na różnych forach, a o superlighcie jest już sporo napisane w necie i sam zadecydować.

  Trzymam kciuki.

  #2275 Reply
  Tomasz
  Gość

  Jasne, zastanawiałem się tylko czy nie ma możliwości, że kupię a potem okaże się że jakieś ukryte wady będą które będą mnie kosztować tyle co cały motocykl. Poza tym nie wiem ile się zmieniło przez te dwa lata i może Keeway 2013 będzie gorszy niż Romet 2015. A sprowadzę go na kółkach jeśli kupię 🙂 Dogadałem się z gosciem, ze mi go przemaluje na czarno i kupiłbym szersze opony.

Przeglądają 3 wpisy - 1 przez 3 (z 3 w sumie)
Odpowiedz do: Keeway superlight 125 używany
Twoje informacje