Jaki chopper/cruiser

Strona główna Fora Rankingi Jaki chopper/cruiser

Otagowane: , ,

Przeglądają 2 wpisy - 1 przez 2 (z 2 w sumie)
 • Autor
  Wpisy
 • #6074 Reply
  gramfan
  Uzytkownik

  Dzień dobry,

  Powoli zastanawiam się przed kupnem mojego pierwszego motocyklu do 125, budżet to 8-10k. Planuję używać go zarówno do dojazdów do pracy (około 15km jedna stronę) w letnie dni, jak i wybierać się przynajmniej kilkanaście razy na weekend na jakąś dłuższą tras (powiedzmy do 300km w jedną stronę), a może i raz na coś znacznie dłuższego, np czechy/słowacja. Ważne, żeby to na dłuższe trasy nadawał się najlepiej.

  Zastanawiam się czy jakiś z obecnie dostępnych na rynku modeli z łatwością sprosta tym wymaganiom?

  Dodam jeszcze, że mam 184 cm wzrostu, obecnie ważę 110kg (ale do następnych wakacji planuję już mieć 90 i chyba nawet mi się uda). Mam kilka modeli na oku, z oczywistych Shadow, Intruder, ale także Junaki(M11 i M12) i ZING II.

  Mogę prosić o jakieś opinie albo rady? Prawdę mówiąc boję się kupować używanego, bo ktoś pewnie z łatwością wciśnie mi ładnie wyglądający złom.

  #6075 Reply
  Jakub
  Gość

  Cześć,

  Ja bym Ci polecał Junaka M11 – jest zdecydowanie największy, a jeżeli chcesz czasem pasażerkę wziąć, to ma najwygodniejsze siedzenie nie tylko dla jeźdźca, ale i dla plecaczka. Wadą przy 125 ccm jest niestety jego masa… No ale chopper to nie ścigawa – tu jeździmy tak, jak mówił Wacław Kowalski jako Pawlak: „Ty widzisz i Ciebie widzą”.

  Co do jakości Junaka – mam J131, trzeci sezon, stoi cały rok „pod chmurką” i nigdy mnie nie zawiódł. Odpala bez problemu, wszystko działa, jedynie trzeba zadbać o czystość. Potwierdzam, że warto kupić u dobrego dealera, gdyż wiele zależy od przygotowania motocykla przed sprzedażą.

  Mam nadzieję, że jakiegokolwiek wyboru dokonasz, będziesz zadowolony z jazdy motocyklem. LwG!

Przeglądają 2 wpisy - 1 przez 2 (z 2 w sumie)
Odpowiedz do: Jaki chopper/cruiser
Twoje informacje