Hyosung Aquila Gv Honda Shadow Suzuki Intruder 125 Yamaha Virago

Strona główna Fora Opinie Hyosung Aquila Gv Honda Shadow Suzuki Intruder 125 Yamaha Virago

Przeglądają 8 wpisy - 1 przez 8 (z 8 w sumie)
 • Autor
  Wpisy
 • #3535 Reply
  Lolnox
  Gość

  Witam. zabieram sie do zakupu 125 by sprawdzić czy po sezonie dwóch będzie sens robić prawko na kat A czy to nie bedzie już dla mnie nci fajnego… pytanie brzmi. Który z wymienionych motorów ma największe osiągi przyspieszenie do predkosci maksymalnej i który z nich jest największy i który z nich brzmi najmniej jak maleństwo typu skuterek (dźwięk kosiarek) Hyosung Aquila Gv Honda Shadow Suzuki Intruder 125 Yamaha Virago

  #3536 Reply
  Krzysiek125
  Gość

  Prosz….

  Choppery uporządkowane wg v-max…

  http://www.motocykle125.pl/kategorie/choppery/?sort=produkty_vmax

  W każdym z opisów masz wymiary, ile cm siodełko wystaje nad drogę, jak wytypujesz 2-3 modele to sam możesz je sobie porównać. Co do dźwięku, wystarczy poszukać filmików na youtube, są ich tysiące…

  #3542 Reply
  Lolnox
  Gość

  Mam 187cm wzrostu i chodzi mi czy np w takim będe wyglądał smiesznie. Na tej stronie nie podano czegoś co mnie bardziej intersuje od szerokości motorku.. rozstaw osi 😛 który z nich jest naprawdę gabarytowo najpoważniejszy? Jak wygląda Hyosung przy Shadow?

  #3543 Reply
  Krzysiek125
  Gość

  Jedyny tak naprawdę rozsądny sposób, to wybranie się do sklepu na giełdę lub może na jakiś lokalny zlot i przymierzenie się do kilku motocykli. To jak będziesz wyglądał ma wtórne znaczenie, o wiele ważniejsze jest, jak na danej maszynie będziesz się czuł. Ja jeżdżę na Daelimie Daystarze, przy moim 176 jest dla mnie idealny, miałem kiedyś okazję przymierzyć się do Hondy Shadow oraz Suzuki Marauder i żaden z nich mi nie podpasował. Oba w moim odczuciu były dla mnie za niskie.
  Napiszę to jeszcze raz.

  Jeśli motocykl ma sprawiać Ci radość, to musisz wybrać taki, na którym będziesz dobrze się czuł.

  #3544 Reply
  Lolnox
  Gość

  Niestety w okolicy nie mam możliwości przymierzyć się do żadnego z tych motocykli. Jeśli chodzi o osiągi i pięknie wyglądające V2 to chyba Shadow. Czy któryś z wymienionych wyżej motocykli dorównuje mu? niektóre wiem ze zamiast 15 mają 13KM a waża więcej niż honda czyli np taki hyosung

  #3545 Reply
  Krzysiek125
  Gość

  Honda jest absolutnym liderem wśród chopperów do 125ccm jeśli chodzi o moc i osiągane prędkości. Niestety, jest też znacząco droższa niż pozostałe motocykle.

  Czytaj opisy, są naprawdę trafione, szukaj filmów na youtube, sprawdzaj parametry – np wysokość siedziska i pytaj użytkowników w katalogu. Być może dzięki temu uda Ci się wyrobić zdanie.

  Niestety na koniec i tak staniesz przed koniecznością wyjazdu po motocykl i obejrzenia go na żywo, co może się skończyć totalnym rozczarowaniem lub dokładnie odwrotnie, będziesz nim zachwycony.

  Co oznacza, że i tak wszystko rozbije się o Twoją sugestywną opinię i o to czy będzie Ci się na nim dobrze siedzieć…

  #3564 Reply
  Lolnox
  Gość

  Mam dylemat między Shadow, intruderem a drag star. Pod względem wyglądu najlepiej wypada drag star potem intruder a na końcu honda Shadow ale za to dokładnie odwrotnie jeśli spojrzymy na moc wtedy lider Shadow. To prawda że tak ładny motocykl jak drag star tak słabo wypada przy Shadow co do przyspieszenia i prędkości przelotowej? Bo gabarytowo podobne a drag star jest naprawdę piękny. Zna ktoś w warmińsko-mazurskim miejsce gdzie można by było porównać chociaż drag star i cienia?

  #3565 Reply
  Hanna
  Gość

  Masz chyba na mysli Dark Star

Przeglądają 8 wpisy - 1 przez 8 (z 8 w sumie)
Odpowiedz do: Hyosung Aquila Gv Honda Shadow Suzuki Intruder 125 Yamaha Virago
Twoje informacje