HYDEPARK

Strona główna Fora Turystyka HYDEPARK

Przeglądają 11 wpisy - 1 przez 11 (z 11 w sumie)
 • Autor
  Wpisy
 • #3481 Reply
  Krzysiek125
  Gość

  O wszystkim i o niczym.

  A tak naprawdę stworzony, bo muszę gdzieś ponarzekać na tą popierdo$#@$#@!!!ą pogodę! Majówka za kila dni a tu opady ŚNIEGU!

  Jak tu się nie wkur$#@Q!ć….

  #3485 Reply
  ARBA
  Gość

  jak to mówią starzy motocykliści – nie ma złej pogody na motocykl są tylko źle ubrani motocykliści – . ja pewnie do nich nie należę bo w deszczu i śniegu też nie wyjeżdżam.

  #3487 Reply
  krzysiek125
  Gość

  Jazda na 125tce ma sprawiać przyjemność a nie być walką o życie. Dziś w ZG najpierw sypał śnieg a później lało jak z cebra. Mam tylko nadzieję że majowy weekend będzie nico pogodniejszy i pozwoli pośmigać chociaż wokół komina…

  #3488 Reply
  Motto
  Gość

  Łączę się z Tobą w cierpieniu … też czekam na promyk ciepłego słońca.

  #3490 Reply
  krzysiek125
  Gość

  I niech któryś nawiedzony ekolog zechce mi wmówić, że ta zima to z powodu globalnego ocieplenia… A moje maleństwo stoi smutne w garażu. Już trochę pobrykaliśmy w cieplejsze dni ale to ciągle za mało żeby porządnie się nacieszyć jazdą…

  #3513 Reply
  Krzysiek125
  Gość

  Kompilacja pościgów motocyklowych w Brazylii:

  #3522 Reply
  Krzysiek125
  Gość

  Jak zwiększyć moc motocykla 125cm 4T?

  Przeryłem internet, by zgłębić to zagadnienie. Sprawdziłem wszystkie polskie i zagraniczne fora internetowe i mogę z całą pewnością podpowiedzieć wam, jak to zrobić!

  Koszt takiego zabiegu to około 1500zł =/- 200 zł w zależności od regionu kraju.

  Jak zwiększyć moc?

  Udajecie się do dowolnej szkoły jazdy, która oferuje kurs na kat.A, zdajecie go, sprzedajecie swój motocykl 125cm i za pieniążki uzyskane ze sprzedaży, zakupujecie motocykl o dajmy na to pojemności 600cm.

  Sposób niezwykle skuteczny, w miarę szybki, pewny i dający najlepsze rezultaty!

  Wszystkie inne są tak naprawdę niewiele warte w przypadku pojemności 125cm!
  Ilość wydanej kasy na jakąkolwiek modyfikację, która daje wzrost mocy o 1-3 KM zaczyna się od przynajmniej 400zł wzwyż i nie jest wcale powiedziane, że po wydaniu tych pieniążków, zmiana będzie przez was zauważalna. A wydawanie kilku tysięcy złotych na głębokie przeróbki (kosztem awaryjności i żywotności silnika 4T), mijają się z celem.

  Mało tego! Silnik 4T jest wrażliwy na wszelkie szopo-domowe sposoby wujka Józka. Szczególnie w przypadku modyfikacji, które sprawdzają się w wypadku silników 2T.

  Pamiętacie o tym zanim zabierzecie się za grzebanie w silniku, gaźniku czy w rurze wydechowej. Gra jest kompletnie nie warta świeczki.

  To jeśli chodzi o te legalne sposoby zwiększania mocy.

  Jeśli chodzi o sposoby nielegalne, to jest ich całkiem niemało, począwszy od wymiany cylindra i tłoka na 150zm, silnika na większy (ot choćby 250cm) lub całego motocykla i palenie głupa w razie kontroli, że się zwyczajnie po ludzku pomyliłeś, jadąc rano do pracy i wsiadłeś nie na ten motocykl co trzeba. Problem z taką pomyłką kiedyś kosztował co najwyżej kilkaset złotych mandatu, dziś po zmianie przepisów sprawa lądujesz w sądzie.
  A, prawda, przy zmianie pojemności, gdy dojdzie do wypadku i ta zmiana wyjdzie, tracicie ubezpieczenie, nie ważne z czyjego powodu był wypadek.

  Jak szybko i bezproblemowo sprawdzić pojemność? Zrobi to każdy osobnik, posiadający 5 min czasu, klucz od świecy i strzykawkę z olejem. Tak, dokładnie, odkręcasz świecę, wstrzykujesz do cylindra olej, następnie wysysasz olej i masz pomiar.

  Te 5 min to wtedy, jak nie chcesz rąk pobrudzić i jeszcze będziesz miał czas rękawiczki założyć…

  #3558 Reply
  Krzysiek125
  Gość

  Nie rozumiem takich ludzi.

  Sam częściej jeżdżę samochodem niż motocyklem (nad czym bardzo ubolewam, takie życie) i nigdy, przenigdy nie przeszkadzało mi to, że ktoś na motocyklu objechał mnie, kiedy stałem w korku.
  A tu taki szeryf się trafił…
  Cóż, są ludzie i ludziska…

  #3602 Reply
  Krzysiek125
  Gość

  Wypadek na drodze, koleś zaszarżował i nie najlepiej się to dla niego skończyło:

  http://www.liveleak.com/view?i=631_1463925507

  #3611 Reply
  Krzysiek125
  Gość

  Pomocna dłoń motocyklisty:

  #3698 Reply
  Krzysiek125
  Gość

  Genialna reklama BMW:

Przeglądają 11 wpisy - 1 przez 11 (z 11 w sumie)
Odpowiedz do: HYDEPARK
Twoje informacje