Honda PCH 125

Strona główna Fora Opinie Honda PCH 125

Przeglądają 3 wpisy - 1 przez 3 (z 3 w sumie)
 • Autor
  Wpisy
 • #3803 Reply
  Ryś
  Gość

  Witam. Czy są tu jacyś użytkownicy Hondy PCX 125? Jeśli tak to chciałbym poznać ich opinie na temat tego skuterka. Intetesuje mnie niemal wszystko. Podoba mi sie i b.mało pali.Jest też dość mocny/szybki. Tylko czy komfortowo mnie (nas) odzwignie….Waże 105 kg małżonka kolejne 60. Czy da rade?.. Dzieki za info!

  #3806 Reply
  Kristo
  Gość

  Najwyraźniej nie ma. Śledzę tę stronę od pewnego czasu jako zainteresowany kupnem skutera i widzę, że komentarze, owszem, są pod opisami konkretnych modeli, ale forum raczej nie działa. Masa zapytać bez reakcji. Mogliby administratorzy choć napisać parę słów. Morocykle-125.com jest fajnie pozycjonowane i ma potencjał, szkoda go marnować.

  #3883 Reply
  AS
  Gość

  Cześć, jeżdżę od roku pcxem 125. Ja waże 70 dziewczyna jakieś 55, skuter daje rade, nie odpycha się już tak jak samemu ale jedzie. Jachałem również z kumplem 94 kg też pojechał, ale nie ma to już takiego przyśpieszenia, nie jest jakiś zwinny. Osobiście mając większe gabaryty kupiłbym inny sprzęt, pewnie również z mocniejszym silnikiem. Przejechałem 10 000 km nie mając wcześniej motocykla i już mam wrażanie, że brakuje jemu trochę mocy.
  Myślę, że najlepszą opcja dla Ciebie będzie wypożyczenie takiego sprzętu na dzień i zrobienie jakiejś dłuższej trasy.
  Poza tym uważam że sprzęt jest na prawdę fajny, spalanie to około 2,3. Założyłem od razu lepsze opony bo ta jest dziadostwo. Zakładam teraz najwyższą owiewkę bo ta pośrednia dalej za mała.

Przeglądają 3 wpisy - 1 przez 3 (z 3 w sumie)
Odpowiedz do: Honda PCH 125
Twoje informacje