Enduro turystyk 125 lub 250 na wtrysku

Strona główna Fora Opinie Enduro turystyk 125 lub 250 na wtrysku

Przegląda wpis 1 (z 1 w sumie)
 • Autor
  Wpisy
 • #7111 Reply
  Mike
  Gość

  Witam, szukam opinii i pomysłów co kupić. Celuje w enduro turystyka- w pieniądzach które mam, zmieszczę się albo z 20letnim transalpem albo nowym chińczykiem. Ponieważ z doświadczenia z używanymi pojazdami zawsze jest t studnia bez dna, poważnie rozważam kupno nowego chińczyka na gwarancji.
  Aktualnie rozważam między Romet adv 125 lub 250 a Barton Hyper Enduro 125 (bo z wersją 250 się nie spotkałem ?)
  Jakie jeszcze marki powinienem rozważyć?
  Czy mogę liczyć na Wasze opinie w temacie serwisu, również gwarancyjnego? Jak z dostępnością części do Chińczyków? No i jak spalanie, koszty i ogólne wrażenia z eksploatacji?
  Czytałem kilka testów zarówno Rometa jak i Bartona, ale testy to nowe maszynki a mnie ciekawi jak się to sprawdza po roku – dwóch czy trzech.

  Szukam motorka którym mogę jeździć po przysłowiowe bułki do Lidla, czasem wypad 20-30km nad jezioro za miasto czy coś podobnego. Kluczowa kwestia to cena eksploatacji.
  Z góry dziękuję za wypowiedzi typu „kupuj 500 albo 650 bo 125 to za mało”. Miałem 500tke która paliła tyle co moje auto (i to zarówno w praktyce jak i katalogowo), więc .. poza przyjemnością z jazdy nie miało to sensu. Pojeździłem 125 i wiem że jeżdżąc samemu i bez bagażu naprawdę to wystarcza w mieście

Przegląda wpis 1 (z 1 w sumie)
Odpowiedz do: Enduro turystyk 125 lub 250 na wtrysku
Twoje informacje