Co lepsze z używanych. Daelim Roadwin czy Hyosung gt?

Strona główna Fora Opinie Co lepsze z używanych. Daelim Roadwin czy Hyosung gt?

Przeglądają 3 wpisy - 1 przez 3 (z 3 w sumie)
 • Autor
  Wpisy
 • #2398 Reply
  Muniek
  Gość

  Chodzi mi o moc, niskie spalanie i żywotność w codziennym użytkowaniu w dojazdach do pracy, cykl miejski a na weekend mała trasa. Oba motocykle fajne i ponoć mocne. Mam tylko 5 tys zł:). Dzięki za podp!

  #2401 Reply
  Grzesiek
  Gość

  Hyosunga masz dilera w Polsce a Daelima nie -więc nie wiem jak z cześciami. Ja mam Hyosunga GT 125 rocznik 2015 i lata to do 120 km/h. 110 km/h bez problemu w dwie dorosłe osoby polecisz. Ma oba tarczowe duże hamulce, silnik w układzie V. Jeżeli chodzi o trasę to model 2015 ma średnio wygodna kanape która po około 40-50 km gniecie tyłek. Poprzednie roczniki miały ja całkiem inną.
  To samo tyczy się zwrotności.Model 2015 ma jakiś ograniczony promień skrętu gorszy niż np duża Honda CBF 600 (ale da się to łatwo poprawić) Poprzednie modele miały trochę inny promień. Poza tym motorek baardzo duży- na drodze nikt na pewno nie posądzi Cię że jedziesz 125-ką. Ładnie rwie na biegach do przodu, kręci się do kilkunastu tysięcy obrotów.

  #2405 Reply
  ARBA
  Gość

  HYOSUNG. NA SWOJEJ STR. HYOSUNG DAJE 5 LAT GWARANCJI . MYŚLĘ ZE NIE BEZ POWODU. TU RACZEJ WYBÓR JEST PROSTY TYLKO SZUKAJ ZADBANEGO EGZEMPLARZA.

Przeglądają 3 wpisy - 1 przez 3 (z 3 w sumie)
Odpowiedz do: Co lepsze z używanych. Daelim Roadwin czy Hyosung gt?
Twoje informacje